Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
@Minieri: zlewam ten mundial i tę reprezentację. Nic nie oglądam, nie kupuję, nawet piwa do meczu, dla mnie sprawa nie istnieje. Mamy w kadrze jednego z najlepszych napastników na świecie a od paru lat przez układziki w pzpn ciągle gramy gówno. Dopóki ta skorumpowana i niekompetentna świnia pozostaje na stanowisku to reprezentacja nie powinna mieć wsparcia kibiców. W przeciwnym wypadku nigdy nie będzie lepiej.
@Stashqo: Lepiej nie dało się tego ująć. Ja od 20 lat kibicuje, od małego. Ale nigdy nie czułem takiej niechęci do kadry, od kiedy stery objął ten człowiek. Jedyny sukces to, że miał tyle połączeń z fryzjerem i nie miał żadnego wyroku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@Minieri: mi Michniewicz, cała ta kasta obrzydziła reprezentację. Bywało źle wcześniej owszem, buzzer janas boniek inne wynalazki, ale bywały przebłyski. Teraz jawnie skorumpowany trener który przed reprezentacją miał tragiczną passę z Legia. Ostatni mecz z Chile to fartowna murarka. Można mieć nadzieję w serduchu ale też na chłodno mam nadzieję że ewentualna kompromitacja na tym mundialu będzie początkiem końca PZPN.

Więc albo niech im wcisną Ile się da, albo dostaną Ile
Wyślę wam wszystkim niedowiarkom uśmiech na PW, bo serio wierzę że dzisiaj wygramy ten mecz :)


@Minieri: #!$%@? z 3:1

Wole kibicowac Meksykowi. Mafia PZPNowska obrzydzila mi reprezentacje. Mozliwe ze przez starego farmazoniarza i grubego warchlaka stracilismy ostatnie szanse na jakies sukcesy reprezentacji. O koleknych mundialach możemy zapomnieć.

Z resztą teraz jaranie sie reprezentacja, to jakby sie jarać ze wybiora papieża polaka. No spoko, ale co z tego skoro to czarna
@Minieri: jak mamy być optymistyczni jak nasze ostatnie imprezy wyglądały tak samo, nie wychodziliśmy z grupy. Co się zmieniło od tych imprez czy widzisz jakiś postęp bo ja nie, liga narodów pokazała co potrafimy z lepszymi drużynami dlatego ja już nie mam nadziei a mogę się tylko zaskoczyć
Czyli wg was mamy nie grać? xD Bo nie rozumiem


@Minieri: Zapytałeś czemu ludzie nie wierzą w zwycięstwo i myślą, ze przegramy. No to Ci wytlumaczyłem, że sporo osób obecnie negatywnie postrzega reprezentację (jako całość, organizację) jak i sam mundial. Do tego kilka lat słabej gry pod miernymi trenerami. Stąd ten defetyzm po prostu, trudno oczekiwać optymizmu przy trenerze takiej klasy. Do samych piłkarzy chyba nikt nie ma pretensji.