Wpis z mikrobloga

Gdyby nie wykopek w komentarzu do innego posta na tym tagu, to bym już #!$%@? pakował dobytek.


@Loginhaslosrututu: To i tak niezla reakcja. Smiem twierdzic ze wiekszosc ma wywaone jak kilka razy do roku i tak syreny slyszy.

W dzisiejszych czasach szybciej sie dowiesz ze cos sie dzieje "poczta pantoflowa" niz oni syreny odpala :PP
A potem ludzie będą mieli to w piździe.


@Loginhaslosrututu: Obstawiam ze juz wiekszosc ma :P

Lap prosty przyklad: Co chwila na mirko pada pytanie "co to za syreny?"

Nikt sie nie przejmuje - dowiaduje sie z neta o co chodzi.

Jakby cos lebutlo to i tak bys sie predzej z neta dowiedzial niz z syreny. BO jakby nawet zdazyli odpalic to bys i tak mial wywalone i sie chcial upewnic co
Martwić należy się dopiero gdy słychać syreny z dźwiękiem modulowanym. Np taki jak tu:


@krak: Wtedy nie bede sie martwil a bardziej zastanawial "co im sie #!$%@?" albo "co oni zas testuja" :P

Jak wspomnialem szybciej sie dowiesz "bocznymi drogami" niz z syreny.

Kojarzysz cyrki jakie byly ostatnio? Wlaczac, nie wlaczac itp. Koles z bielska powiedzial ze nie wlaczy to centrala z katowic powiedziala ze wlaczy zdalnie.

Przy takich szopkach mam
Ba, jestem zadowolony że są.


@krak: Ja jestem techniczny. Doskonale sobie zdaje sprawe z tego ze testy powinny byc.

Ale jakie to testy skoro sam przyznales ze na testach daja niemodulowany a jakby co to ma byc modulowany? A co jak im sie "modulacja spierdzielila"?

Fajny ten test.

Testy owszem. Co ustalony czas w wiadomych dniach. Ale nie napierdzielanie "bo tak"