Wpis z mikrobloga

@KromkaMistrz: @andrewYTstyle: Po co wgl porównywać fastfood do restaurcji? Nie mam czasu to jadę do fastfooda. Mam czas to idę do knajpy lub zamawiam. W maku się nie uwale niektórymi kanapkami nawet w czasie jazdy autem. W burgerowni ciężko - musiałbym szukać smash burgerów gdzie nie pakują masy składników.
@andrewYTstyle: Dla mnie fastoody - szybko, względnie tanio + kilka wygód typu drive thru, oferta śniadaniowa, aplikacja, dobra lokalizacja lokali, miejsca parkingowe, miejsca do zjedzenia, długie godziny otwarcia, a nawet i całodobowo.
A restauracje to porozrzucane po osiedlach lub centrum, brak parkingów i zabawa z parkomatami, długi czas oczekiwania, w godzinach szczytu i w weekendy brak miejsc - konieczność rezerwacji, ograniczone godziny otwarcia i ogólnie forma jedzenia - często nie do
@papkenator: Bo taka prawda. Pizza hut też blado wypada na tle losowych pozycji z większości pizzerii, bo sieć nigdy nie dorówna jakości lokalnym miejscówkom. Można lubić maca ale pisanie, że to jakieś wykwintne i mityczne drwale to też skrajność.