Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą wszyscy o Drwalu, że w lokalnej burgerowni majà taniej i lepiej, to ja nie wiem gdzie wy mieszkacie. W moim mieście powiatowym są dwie dobre burgerownie i dobra kanapka z frytami kosztuje 38-42zł. A Drwala w Maku w zestawie mam za 32zł i wiem, że za każdym razem będzie tak samo dobry ¯_(ツ)_/¯ #mcdonalds #fastfood #jedzenie
  • 15
  • Odpowiedz
@WicekJajko: Mam identyczne odczucie, miasto wojewódzkie. 33-35zł to takie minimum z tym, że to najprostszy klasyk, a ja wole bardziej wyszukane pozycję i płacę tyle co Ty. Jedynie przeszkadzam mi to, że w większości lokali dają zestaw z frytkami których nie chce.


I ciężko porównywać maka do jakiegoś lokalu bo to zupełnie inny target.
  • Odpowiedz
@WicekJajko: Taniej to oczywiście, że nie jest, jak ktoś tak mówi to szok, ale faktycznie cenowo z czasem, różnica cenowa miedzy fastfodoowymi burgerami, a tymi z lokalnych burgerowni, się zmniejsza, patrząc na podwójnego drwala w zestawie który kosztuje 40 zł, to podobne burgery znalazłbym w podobnej cenie, lub o kilka zł więcej
  • Odpowiedz
@GoldNDigger: moze w lokalnej burgerowni jest taniej, a moze nie jest. zalezy jakie miasto i jaka burgerownia.
ale jak ktos chce konkretnego Burgera np. Drwala czy Big Tasty to chce tego burgera, a nie jakiegos innego.
  • Odpowiedz
Albo trufle Burger - najlepszy ze wszystkich tam. Tu już są fryty nieporównywalnie lepsze niż w mcd i sałatka z pikli.


@Mohg: Kuźwa, brzmi kozacko, ale ceny też konkretne
  • Odpowiedz