Wpis z mikrobloga

#spedycja #transport

doszły mnie słuchy że wykopali udara z transa za robienie swojej giełdy (zapewne wewnetrznej/ platformy przewoźników). Niby szykuje się batalia sądowa

Przecież lkw warten, chyba finsterwalder, girteka, p&o(plus kilka innych firm) mają również swoje giełdy a jakoś z transa nie znikają

Co o tym sądzicie? Jest to fair czy nie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@czarny_matt94: I właśnie to mnie dziwi, że trans ich tak potraktował. Uważam że to niesprawiedliwe, chyba że po prostu biorą się za polska spedycje a tych międzynarodowych nie chcą ruszać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dizzydom: są handlowcy tacy niby xD no i oni zdobywają klienta i on im zgłasza ładunek, ładunek leci na ich giełdę i widzą go wszystkie oddziały senndera i też ich przewoźnicy i każdy wrzuca to na transa. Byłam tym klientem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Konkol@Konkol: U nas każdy klient ma spedytora operacyjnego, który obsługuje klienta w całości lub dane rynki jeżeli to klient globalny
Dzięki temu można wyczuć klienta i rozwinąć współpracę, a nie ze każdy transport jest obslugiwany przez innego spedytora, który nawet nie wie co jest przewożone i co jest potrzebne do danego transportu

Widać w sennderze jest wyścig szczurów :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dizzydom: wiesz no tak teoretycznie też, ale ten spedytor opiekun czeka co dostanie ze sciepów od innych, trzy razy sprzedane xD
  • Odpowiedz
  • 0
@dizzydom ale duzo firm ma swoje prywatne gieldy na transie, na ktorych oplacaja dostęp swoim przewoznimom, nie rozumiem dlaczego mieliby ich wywalic?
  • Odpowiedz