Nie wiem jak Wy, ale oglądając po kolei występy czy to Japonii czy teraz Kanady (niezależnie jaki będzie wynik, ale podejrzewam, że na styku lub pozytywny) mam GRAGANTUICZNY ból dupy po tym co widziałem wczoraj. No #!$%@? mnie strzela niemożebnie, że oni mogą grać odważnie, wysoko, pressingiem a my nie. Tylko i wyłącznie wyjście z grupy ukoi lekko ten mój ból, ale jak odpadniemy dalej grając taka padake to Michniewicza powinni sądzić za zdradę kraju.
#mecz
  • 10
@angeldelamuerte: to są lata nauki grania #!$%@?. Nie ma siły, jak trener jest #!$%@?, to ustawi zespół #!$%@? i #!$%@? każe im grać. Granie na wynik w gówno meczach tak się kończy, brak wypracowania jakiegokolwiek schematu gry innego niż kurła Robert Złota Piłka. U nas topowym pomocnikiem jest Krychowiak ala zastaw się i wywalcz cenny rzut wolny na swojej połowie w 10 minucie meczu przy 0-0.
@angeldelamuerte: po prostu robią z nas debili, mamy przyzwoitych techników w drużynce, ale niestety polska myśl szkoleniowa zabetonowana motzno. Gruby to jest do #!$%@? po mistrzostwach, od początku wiedziałem że to błąd