Wpis z mikrobloga

Mirki,

Afera.

Oddaliśmy z żoną do prania po ślubie suknię i garnitur. Przy odbiorze okazało się że nie dość że suknia i garnitur niedoprane, to jeszcze nie ma pokrowca na suknię. Gdy żona zwróciła jej na to wszystko uwagę, to właścicielka powiedziała "a co Pani będzie jeszcze raz oddawać suknię do prania, to się nie opłaca" , a że pokrowiec oddała przez przypadek innej Pani i postara się go odzyskać. Płatność była z góry podczas oddawania garnituru i sukni.

Żona poszła po tygodniu w tej sprawie i co? Baba zrobiła fikołka i ona to nie pamięta żadnego pokrowca, nic takiego nie mówiła i chcemy ją naciągnąć. W trakcie rozmowy znów zmieniła zdanie i że oddam jakiś pokrowiec który ma w domu, a gdy żona odmówiła to powiedziała że zwróci 40zł, gdzie pokrowiec który oddaliśmy kosztuje 90 zł. Powiedziała że chcemy ją naciągnąć na pieniadzę. Tak bo nie mam co robić w życiu tylko babę w pralni naciągać na 90 zł xD Niestety mnie tam wtedy nie było bo ta rozmowa na pewno by się inaczej potoczyła.

Chcieliśmy się z babką normalnie dogadać, powiedzieliśmy że cóż błędy się zdarzają, rozumiemy i nie jesteśmy źli tylko chcemy odzyskać taki sam pokrowiec jak zgubiła.

Wkurzyliśmy się, napisaliśmy zgodnie z prawdą opinie na google, żeby nie oszukała też inncyh. Oczywiście co zrobiła właścicielka? Zaczęła nas oczerniać w odpowiedziach. Żona się wkurzyła i usuneła wszystko, powiedziała że sobie nerwów psuć nie będzie przez jakąś głupią babę. Ja stwierdziłem że tym razem nie dam za wygraną, bo już wiele razy w życiu odpuszczałem i tym razem basta.

Dziś patrzę, a właścicielka zmieniła swoje komentarze, nagle pojawiło się 20-30 pozytywnych opini w ciągu kilkunastu minut i ostatnich dwóch dni. Gdzie wcześniej miała może 8-9 opinii przez kilka lat xD

Próbowałem pozyskać nagrania z monitoringu, ale baba nas tak przetrzymała że od tamtych zdarzeń minęło za dużo czasu a galeria przechowuje nagrania tylko 10 dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na paragonie mamy wpisane że pranie 10x spodnie - tu też ciekawie.

Zgłosiłem wszystkie opinie jako spam i naruszenie zasad do google.

Może macie jakieś porady co można jeszcze w tej sytuacji zrobić?

#afera #opiniegoogle
  • 4