Wpis z mikrobloga

@Lukki: jak to co ? Zima zaskoczyła kierowców ¯\_(ツ)_/¯

Bo przecież zimowe opony w tej części świata to spisek i wyciaganie kasy od frajerów. To teraz "niefrajerzy" stoją.
  • Odpowiedz
@ch1va5: zgodziłbym się i nie, raczej klasycznie służby dały dupy chociaż i tak nie dałyby rady odśnieżyć tej ulicy.
Wczoraj była mżawka która przeszła w opady śniegu i to całkiem intensywne, a obecnie mamy minusowa temperaturę, tam od ugniecionego śniegu zrobiło się coś Ala lód i nie można winić kierowców (chociaż tych na letnich to #!$%@?ć prądem).
  • Odpowiedz
@bartolama chyba tak o, bo ta ulica będzie uchodzić na krzyżówkę z jp2, nie?

Ogólnie to jak mi siora cioteczna powiedziała, że jedyny wyjazd z osiedla jest obok biedronki i czeka się ok 1h to niemalże nie wierzyłem że tak można #!$%@? sobie życie na własne życzenie
  • Odpowiedz
@eltanol3000:

Tak ma wyglądać przebieg Granatowej (niebieska linia) - czerwona to przedłużenie do drugiego osiedla ale nazwa ulicy chyba będzie inna. Granatowa ma być w standardzie z DDR plus przystanki - będą po niej kursować autobusy.
Co do obecnego wyjazdu z osiedla - nie jest tak źle jeśli nie mamy "kataklizmu" pogodowego ja dzisiaj. o 7:30 wyjeżdża się całkowicie normalnie stojąc max 2 cykle świateł przy biedrze.

@szynszyla2018

Jak kupowałem mieszkanie
bartolama - @eltanol3000:

Tak ma wyglądać przebieg Granatowej (niebieska linia) - ...

źródło: comment_1669279486UDu5DH6sSt5vykSokLxUnk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz