Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje porady. Chcę kupić nowe ochraniacze na piszczele. Dotychczasowe mam takie, że ta stopka sięga mi do paznokcia u palucha, nawet trochę bliżej, więc praktycznie cały paluch jest odsłonięty. Zastanawiam się czy kupić większy rozmiar, tak żeby ochraniacz zakrywał całą stopę łącznie z paluchem czy może przez to ochraniacz będzie niewygodny? Jakich Wy używacie?
I ogólnie jaką firmę polecacie? Te obecne mam mastersa, a teraz przymierzam się do storm cloud lub ground game.

#muaythai #kickboxing
  • 13
Paluchami nie uderzasz - mogą być odsłonięte i w większości przypadków tak będzie. Jeśli nie jesteś pewien rozmiaru to najlepiej przymierzyć na miejscu. Miałem Dragony - nie do zdarcia. Teraz mam TopKingi i uważam że cena jest przesadzona.
Albo na treningu zagadaj trenera co on ma i czy możesz przymierzyć
@9866666: no właśnie ja mam mastersy od 9 lat i się trzymają, ale już śmierdzą i chcę zmienić. Trener ma top kinga, ale też ma palce odsłonięte, bo wczoraj zerknąłem z ciekawości.
@bialy89: Ja swoje Dragony też zmieniałem tylko dlatego że już capiły ¯\_(ツ)_/¯ Na pewno bierz skórę naturalną, Stormów nie kojarzę, w GG parę osób u mnie ćwiczyło. Ogólnie z tych "znanych" marek możesz wybierać które Ci się podobają
@bialy89: chyba we wszystkich będziesz miał odsłonięte palce, co do Mastersów to są spoko, zwłaszcza jeśli chodzi o cenę do jakości, ale jak się bardzo intensywnie trenuje to wtedy szybko się rozwalają, nie chronią też tak nogi jak topkingi lub twinsy. Te drugie chyba najlepsze jakie miałem, niezniszczalne i bardzo dobrze tłumią
@9866666: zamówiłem wtedy te piszczele GG, ale jak przyszły to się okazało, że mają dziurę w eko skórze i je zwróciłem. Wziąłem ostatecznie mastersy ns-20 i są solidne, jak na cenę 130 zł, ale obcierają mi pychy u stóp. Chyba będę musiał plastry pod nie zakładać. Jak nie urok to sraczka.