Wpis z mikrobloga

Ten rok zdecydowanie nie należał do udanych, w lutym z ponad 28k wyłożonych w listopadzie 2021 na giełdzie zrobiło się 23k i dość mocno mnie to podłamało, tak że nie chciało mi się grać przez cały rok.
No, ale udało się, znowu mam 28k, a już szykowałem się na zakończenie tego roku na minusie.
Niektórzy powiedzą, że i tak straciłem, bo przecież inflacja, no ale #!$%@? tam, nic nie poradzę więcej.

Ustawiam ostatnią dyspozycję sprzedaży, 1200 akcji mirbudu kupowanych po 3,52zł (minus jakaś dywidenda) za 4,20zł i jak wpadnie, to jeszcze w przyszłym roku zapłacę podatek.

Oczywiście polskie spółki to dno i kaszana, na których w większości straciłem, a z opresji uratował mnie Pan Orzeł NYSE, więc de facto można powiedzieć, że przewalutowałem sobie złotówki na dolary xD
#gielda
Pobierz JohnFairPlay - Ten rok zdecydowanie nie należał do udanych, w lutym z ponad 28k wyłoż...
źródło: comment_1669284177BqGX2oF1Moe4tajY8Rnbff.jpg
  • 10
@JohnFairPlay: przyjacielu @BardzoLosowyLogin: uszy do góry, ja też miałem dużą stratę, ale powiedziałem sobie że gram tylko pewniaczki jak pko, pzu, orlen, itp, kupować jak jest tanio, sprzedawać jak jest drogo

jednak nie zamykałem stratnych pozycji, raczej starałem się kupować nisko, ale i tak czasami spadło niżej, największy minus na rachunku -15% około.