Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: @Pozytywny_gosc Pierwszy tego imienia, zrodzony w blackpillu, nieruchający, ojciec przegrywów, inceli i manletów oraz kapłan zakonu blackpilla:

"Nie idźcie na żadną siłownię, po co wam barbery, po co wam praca i kursy czy tam rozwój osobisty, lepiej nie pajacować dla żadnej laski! Jak się czujecie źle w koszuli to łaźcie w starych dresach! Pyscholog, terapia? A na co to komu?"

Takie teksty serwuje wam wasz guru. A co tak naprawdę robi ten ancymonek? Macie odpowiedź poniżej. Ogólnie to wykładnia redpilla: siłownia, drogie ciuchy, barber, nowa fura w leasingu, własne mieszkanie i ponadprzeciętne zarobki typu #programista15k

On was trolluje i każe wam chodzić na grzyby albo uczyć się grać na tamburynie a w międzyczasie pekluje najlepsze Julki bo nie wierzę że mając takie życie można być przegrywem. No albo rzeczywiście coś z nim jest nie tak i pod przykrywką fajnego gościa ze stabilnym życiem kryje się zdesperowany frustrat który nigdy nie zamoczył i laski intuicyjnie wyczuwają że jest mizoginem i incelem i że nie ma co się pchać w taką relację.

Odpowiedźcie sobie sami czy to troll czy nie.

#blackpill #redpill #przegryw #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
e.....0 - @eldzej10: @Pozytywnygosc Pierwszy tego imienia, zrodzony w blackpillu, nie...

źródło: comment_1669292191U2G6DsxvU97IZ9Vf0srZ74.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
założę się że ani razu nie byłeś na siłowni a sto kilo na klatę ciebie gniecie coperze xd


@BlackpillNaCalego: Po czym tak uważasz? Ty jesteś tak żałosny że próbujesz coś o mnie napisać nie mając do tego żadnych dowodów.

Akurat na siłownię od jakiegoś czasu nie chodzę bo mam małe problemy zdrowotne i nie mogę dźwigać. Zamiast tego uprawiam inne sporty: jeżdżę na rowerze, pływam na basenie, czasem gram w tenisa.
  • Odpowiedz