Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? smuty wszyscy co narzekają na JE Pana Dariusza Szpakowskiego. Pięknie komentuję. Głos, dykcja i budowanie klimatu jest zawsze u niego top, nawet teraz na koniec jego pięknej kariery. Oglądając mecz mam w pompie jakieś parametry xg, procenty podań diagonalnych i inne sraty taty. Chce emocji i Pan Dariusz zawsze je dawał. Zasłużył na piękne pożegnanie z mikrofonem na mundialu i je dostał. Warto docenić czyjąś historie i zasługi.

#mecz #mundial
pusiarozpruwacz - Ale #!$%@? smuty wszyscy co narzekają na JE Pana Dariusza Szpakowsk...

źródło: comment_1669319993R32NoOSobIPVGQ35Km2NSW.jpg

Pobierz
  • 31
@Reretos: to nie jest fizyka kwantowa, żeby mi tłumaczyć co oglądam. Komentator ma grać razem z nimi. Jest częscia tego spektaklu a nie lektorem ciekawostek i statystyk z komputera. Pokazywać głosem radość, smutek czy złość boiskowych bohaterów a Szpaku to przez całą swoja karierę robił wyśmienicie.

Sam aż mam teraz ciarki, jak sobie przypominam gola Iniesty na Stamford Bridge albo rozstrzygające minuty Niemcy- Włochy w 2006 r.
@pusiarozpruwacz: To równie dobrze możesz puścić sobie brazylijski komentarz, wierz mi tamtejsi komentatorzy są pewnie podekscytowani meczem. Piłka nożna to nie jest fizyka kwantowa, ale nawet z niewielkim skomplikowaniem tego faktu Szpakowski sobie nie radzi. Widzi piłkę w siatce, gdy Vinicius strzelał, jakieś rożne po faulu, myli zawodników i gada głupoty