Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gamling: fajnie, jak ktoś stwierdzi, że był pewny że ty mu coś zrobiłeś to też może wziąć sprawy w swoje ręce? Pani Jadzia ani żadna osoba prywatna nie jest od wymieszania samosądów, nie tak to działa w państwie prawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Polaczki widzę w formie, pochwalanie samosądów

@SernikxD: Półgłupie wykopki widzę w formie, ślepo wierzą w jakąś państwową skuteczność wymiaru sprawiedliwości, który w tego typu przypadkach to fikcja.
  • Odpowiedz
zdecydowanie pani Jadzia z sklepiku osiedlowego powinna mieć prawo do łamania dobrego imienia dowolnie wybranego człowieka, bo na nagraniu widziała a może nie widziała że ktoś coś ukradł xD


@Alakecz: Nie no wiadomo że tak naprawdę to pani jadzia może tylko zanieść nagranie na psiarnię, gdzie po utarczce z psem, który będzie starał się odwodzić p. jadzię od złożenia zawiadomienia, dostanie po dwóch tygodniach polecony, że psy nie podjęły tropu.
Ewentualnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mnie raz w Lidlu oskarżyli o kradzież(miałem z 20 lat) w kolejce i kasjerka kazała mi otwierać plecak więc zawsze jest 1% szansy że ktoś może wisieć niesłusznie.
@Spejsonik:
Miałem taką akcję - też się żachnąłem, że nie będę pokazywać swoich rzeczy bez powodu, ale na Policję zadzwoniłem sam - "czekać na was czy mogę sobie pójść?". Czekać. Babie powiedziałem, że jak się spóźnię do roboty, to ona mi wypłaci tę
  • Odpowiedz