Wpis z mikrobloga

no ta bo dla polaka to tylko pełna cena


@vorio:
Przecież tak jest, 2 tygodnie przed BF cena 20% w górę a na BF wielka "promocja" do ceny wyjściowej. Ideą Black Friday zawsze było to, że są mega promocje rzędu 50,-70% na sprzęt z ubiegłego roku aby przed świętami zrobić miejsce w magazynie dla nowości, u nas nawet za jeszcze starsze klamoty mniej świadomy klient płaci pełną cenę, ostatecznie -10%.
@nicalibres: O #!$%@? food trucki, kiedyś z moją różową się na to napaliliśmy i na weekend pojechaliśmy na taki zlot foodtrucków i spróbujemy sobie jedzenia z całego świata.

MASAKRA
- ceny takie #!$%@? w kosmos, że w renomowanych restauracjach jest taniej
- #!$%@? się ramen za 50 zł w styropianowej misce - jakbym jadł bigos w zimie na wycieczce szkolnej gdy sprzątaliśmy las.
- 40 food trucków a 3/4 z nich
@kodecss no właśnie w Polsce całe te zloty kompletnie wypaczyły idęę "futraków", bo po co stać cały rok w okolicy biur czy parku i karmić miejscowych co wymaga trzymania jakości i sensownych cen gdyż w przeciwnym razie lokalny klient już nie wróci. Lepiej raz na sezon objechać wszystkie możliwe zloty mając #!$%@? na jakość, bo w tym wypadku klienci to totalne randomy. Jedyny plus zlotów to możliwość spróbowania dań z różnych kuchni
@nicalibres: Nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Na reddicie co roku można znaleźć sporo postów na temat oszustw w fakefriday.

Po prostu robienie obniżek tuż przed świętami jest bez sensu, sklepy nie mają racjonalnego powodu by robić promocje tuż przed najgorętszym okresem sprzedażowym. Chcecie kupować tanio to polujcie na promocje albo kupujcie po nowym roku gdy pojawiają się nowe serie produktów a sklepy chcą pozbyć się tych niesprzedanych
@nicalibres: nie chcesz to nie kupuj #!$%@? mać xD co za cebula od ciebie bije ja #!$%@? food trucki bez sensu bo nie stać mnie na wydanie 30zł na bułe a na zachodzie przecież idea że tanie no na zachodzie 5 dolarów to 30zł nasze
@nicalibres inaczej bezsensu bo jak widzę gdzieś food trucki to patrzę co mają i kupuje jak jestem głodny i cos mi się podoba. A ba BF nawet nie patrzę co mają w ofercie bo i tak wszystko jest w regularnej cenie.