Wpis z mikrobloga

Szósty dzień mundialu, lecimy! #betujzyako
Do wygrania: 171.42 zł, lecimy!

Wbijaj po kupony na mojego instagrama, oraz śledź serię bukmacherską na moim twitterze. Linki w komentarzu!

Dzisiaj trzy zdarzenia:
- Walia wygra z Iranem
- Anglia wygra przynajmniej dwiema bramkami
- Holandia wygra z Ekwadorem

Być może słyszeliście, może nie, prowadzę serię w której sprawdzam ile rzeczywiście można być na + bądź - podczas całego sezonu piłkarskiego - grając nie dużymi stawkami.
Typy wrzucam na instagramie na stories, z kolei na twitterze zliczam stan ile jestem na +, ile na -. Gdyby był ktoś chętny, zapraszam do śledzenia obu sociali!

Instagram - Tu wlatują kupony (na stories)
Twitter - Tu wlatują kupony + zestawienie ile jestem na + bądź - w tym sezonie piłkarskim

Konta są publiczne, typy są za darmo.
Obecnie jesteśmy 1199,80 zł do przodu w całym sezonie bukmacherskim!

Możesz też odebrać 20 zł na obstawianie -> https://yakoshi.pl
Zostawcie plusa, follow na instagramie (najszybciej wpadają kupony własnie tam) i dajcie swoje typy w komentarzu! =)

#mecz #mundial #pokazkupon #bukmacherka #reprezentacja #pilkanozna
Yakooo - Szósty dzień mundialu, lecimy! #betujzyako‼
Do wygrania: 171.42 zł, lecimy!...

źródło: comment_16693701188Ey9dp7wCnoxqTBylAWz8b.jpg

Pobierz
  • 12
@pijekubusplay: Jestem mega fanem napadziora Iranu, ale czuję, że Walia wyjdzie dziś tak naspeedowana.

Jest to dla nich najważniejszy mecz jeśli chodzi o kwestie wyjścia z grupy, albo teraz, albo nigdy na tym turnieju.
Czuję, że mają wyższa kulturę gry i trochę więcej potencjału zwlaszcza w ataku, do tego są po zdobyciu naprawdę ważnego punkta w meczu z USA. Najbardziej obawiam się właśnie tego meczu, ale zobaczymy! Oby Bale wycarrował :D
@Yakooo: Widziałem tylko, że ostatnio mocno spamujesz tag #pokazkupon tzw "pewniaczkami" i przegrywasz. Wczoraj nawet zrobiłeś osobny wpis, że 2 na 3 mecze Ci weszły. Zdziwiło mnie, że nie zrobiłeś osobnego wpisu na temat ostatniego meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FerN77 nie obstawiam żadnych pewniaków, nawet nie daje ludziom typów jakoś stricte, bardziej robię pewien eksperyment o czym pisałem wielokrotnie.

Tak jak napisałem, robię serie w której chce zobaczyć ile szary człowieczek obstawiajacy piłkę nożną może być na + bądź - w jednym sezonie bukmacherskim, więc już nie plakaj bo akurat nie trafiłeś jakiegoś typu :v

Załóż sobie konto z refa to akurat zarobie, a Ty sobie odrobisz 20 zł! =]
Uwielbiam farmazonow, no mi też wchodzą - w przeciwieństwie do 99% społeczeństwa umiem być na +

@FerN77 pokaż historię kuponów, bo ja wszystko dokumentuje i jestem na plusie, u Ciebie jestem przekonany że jest inaczej xD

Pokaż screenki z tego sezonu, policzymy razem, wyciągam excelka

A jestem przekonany że jest u Ciebie inaczej bo widzę że nie masz w ogóle pojęcia o strategiach bukmacherskich. Jeśli uważasz, że obstawiając na kursy 10+, nawet
Yakooo - Uwielbiam farmazonow, no mi też wchodzą - w przeciwieństwie do 99% społeczeń...

źródło: comment_1669458619bh5M5QzU2WJOdmBld30yW2.jpg

Pobierz
@FerN77 czyli gówno wygrywasz.

"NIE MAM ZAMIARU CHWALENIA SIE KUPONAMI"
chwilę wcześniej - "Mi w przeciwieństwie do Ciebie wchodzą" BEKA CHLOPIE XDDDDD