Wpis z mikrobloga

@c4tboy Zawiodłem sie i to bardzo (,)

Myślałem, że Majki odpali 101% i zacznie wyżynać wszystkich, ale też rozumiem, bo to już staruszek jest i ledwo co sie poruszał (,) - skubany i tak dużo kulek przyjął na klate xD. Ten "młody majki" robił za sługusa aka Majki Jr. ale coś mu nie pykło xD

Jednak to była prawda, że z każdym morderstwem stawał sie silniejszy - co wiele wyjaśnia. Jednak za dużo był tej dziewczyny i tego majkela Juniora ...

Spodziewałem sie zupełnie czegoś innego, ale nie było tak źle. To koniec pewnej historii, aż zrobiło mi sie smutno pod koniec. Modliłem sie, żeby ten Majki Jr nie został nowym Majkelem, bo zrobiliby z tego totalne G ( ͡° ͜ʖ ͡°). W pewnym momencie myślałem, że Majki wejdzie w ciało tego młodego - że sie z nim zamieni i zacznie od nowa, ale to byłoby bez sensu.

Tak czy inaczej ciesze się, że w ogóle był jakiś koniec. Majki na zawsze pozostanie w moim serduszku ()

#film #filmy #horror #halloween #myers
Mr3nKi - @c4tboy Zawiodłem sie i to bardzo (╯︵╰,)

Myślałem, że Majki odpali 101% i...

źródło: comment_1669374591cRpGYT00uxyNqHcimILi4O.jpg

Pobierz
  • 6
Dlaczego Majk nie zabił tego bezdomnego xD


@NoMoreTearsJustSmile: Majkel przewija sie przez szpitale psychiatryczne niejednokrotnie. Można powiedzieć, że Majki nie zabija bezdomnych oraz zabłąkanych - jest jednym z nich, ale w o wiele gorszej postaci. Na przykład; W Halloween: Resurrection (2002), Majkel po zmasakrowaniu personelu daje jednemu z pacjentów nóż i idzie sobie dalej.

Ogólnie aż ciężko uwierzyć że nie żyje już i nie będzie kolejnych części xD


Dobre pytanie :D.