Wpis z mikrobloga

20k i kable na wierzchu? Ale sobie będziesz pluł w brodę na ustawkach jak koledzy wpadną z karbonową pełną integracją i sojowym latte w bidonie.


@ujdzie: #!$%@?ć kolegów. Komfort wymiany takich rzeczy jak linki jest dużo ważniejszy

@Desmosedici: przecież to jeszcze bardziej nie będzie Ci się opłacać wyjmować roweru na mniej niż 70km,. Chyba że od razu lecisz na 1000km w 48h, na Hel.


  • Odpowiedz
#!$%@?ć kolegów. Komfort wymiany takich rzeczy jak linki jest dużo ważniejszy


@Zkropkao_Na: sorry, routing przez główkę ramy jest lepszy niż nawlekanie kabli w dziurki po bokach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu.
  • Odpowiedz
@Desmosedici: Też dziś dołączyłem do klubu Canyona. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko, że w moim serduszku od zawsze MTB i wybrałem Spectrala 125. Widzę, że jesteś takim samym "gigantem" jak ja, że wybierasz najmniejsze rozmiary. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niech służy!
  • Odpowiedz
może po prostu tylko tak masz gwarancję że kurier nawet jak się postara to nie uszkodzi roweru. Zakładam że to jakieś drewniane pudło będzie. Pewnie mogą wysłać w kartonie a później se ścigaj firmę kurierską jak dojdzie do jakiś uszkodzeń.


@rocky_b: No spoko, mimo wszystko taką gwarancję i to lepsze pudełko mogli jednak uwzględnić już w cenie tego roweru bo wygląda to po prostu dziadowsko ze strony sklepu :)
  • Odpowiedz
@Desmosedici: Na rowrrze za 20k żadna sztuka szybko jeździć. Ja jak jadę w dłuższą trasę to biorę rower miejski, bo nie jestem słabeuszem. Taki rower dodatkowo wyrabia mięśnie i wytrzymałość.
  • Odpowiedz