Wpis z mikrobloga

Szalom
Wymyśliłem właśnie lifehack, januszowy ale myślę, że na 99.9% przejdzie xD
Zamawiany wieżę z #lego , bierzemy gratisa-mieszkanie Eiffela , jak dojdzie paczka to oddajemy wieżę i zostawiamy gratisa, mówiąc że już otworzyliśmy xD
Odsyłamy i dostajemy zwrot za wieże minus katalogowa cena gwp czyli poniżej stówki xD
Sprzedajemy mieszkanie za 400 i mamy profit 300 do rozwalenia na inne Lego, wódkę, dziwki i lasery xD
To samo się tyczy miecza świetlnego i innych rzadkich gratisów do drogich setów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
MojszeZimmerman - Szalom
Wymyśliłem właśnie lifehack, januszowy ale myślę, że na 99.9...

źródło: comment_1669463091iNZcLCk15hGZXMQVhgZJeY.jpg

Pobierz
  • 18
Słuchajcie mam pytanie o „inwestowanie” w lego… o co z tym chodzi. Dla mnie inwestycja to coś co może dać się utrzymać. Jak wyciągnąć średnia krajowa z handlu lego ;) myśle, ze to w 99% przypadkow niemożliwe
@smokingcat: Można ale trzeba:
200k+ wsadzić, dobrze kupując, mieć farta i wiedzę, odczekać 3 lata i cyk wpada 10-15k co miesiąc, 5k reinwestujesz na nowe zestawy i chleb się piecze xD
Wszystko poniżej to zabawa w spekulacje, 90% leszczy z ulicy odpada przy pierwszym braku gotówki i wtedy są piękne rzuty w niskich cenach na oeliksach i fejsbuk marketach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@MojszeZimmerman: Dzięki za odpowiedz. Zgadzam się z Tobą choć nie znam się. Ale słuchaj… załóżmy ze kupuje jakiś zestaw 3k+ klocków x2 - jeden na handel. Zgaduje ze taki zestaw to około 2k zł. Załóżmy ze po dwóch latach przy farcie mam 500zl zysku. Tylko ze to 250 zł rocznie za trzymanie wielkiego grata w domu. Musiałbym mieć 100 takich zestawow i fart. Wiec i magazyn ;) Nadal uważam ze to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smokingcat: jak masz gdzie trzymać pudla i nie masz innych pomysłów na inwestycje nadmiaru gotówki? tyle że wolumen lego jest bardzo duży a wolumen dzbanów którzy inwestują jeszcze większe, każdy myśli że kupi set xyz i zarobi na kawalerkę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@smokingcat: No tak, ogólnie nie polecam, chociaż nie widzę problemu kupić 10 barakud czy kuźni za 50% ceny bo to jest 100% pewny zysk 100%+ mam takich typów więcej ale podstawa podstaw-dobrze kupić, że jak Co się będzie dupa palić, żeby conajmniej wyjść na zero (biorąc pod uwagę inflacje i niewykorzystane możliwości).
Za dużo osób się w to pcha teraz i jest hajp, ludzie kupują na oślep to co niezawodne promoklocki
@d0n_chich0t: Haha :) ładna gra slow ! Nie bez powodu Amazonoei opłaca się zniszczyć dobry produkt zamiast go trzymać w magazynie ;) volumen dzbanów :) ja mam teorie - wersja ze to „inwestycja” to wersja dla żon :D
@d0n_chich0t: Myśle ze możemy się zgodzić ze lego to nie inwestycja chyba ze masz 12 lat, marzysz o zarobieniu 500zl bo tyle dostajesz kieszonkowego. Jako 42latek pracujący w IT ciężko mi Isię pokusić na taki zysk. To jest podróbka tego za 2300 ? 6405 to jakiś stary zestaw weterynarz i konik :)) ja składam tylko z aliexpress ale chyba przesiądę się na orginalki bo złe się czuje kradnąc :/
Za to proponuję sprawdzony model-kupić dwa zestawy, które nam się podobają, jeden do złożenia i drugi do szafy


@MojszeZimmerman: i ja tak wlasnie robie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Mniejsze i wieksze zestawy. Choc tez nie celuje w jakies 'monstra' powyzej 800pln - srednio byloby to trzymac, ale takie speed champions czy chocby Domek Elfow wjechal jak zloto i sobie posiedzi pare lat i bedzie kurzyl ( ͡