Wpis z mikrobloga

Hej, nie moge uruchomić mojego macbooka m1 air. Caly czas pokazuje, ze bateria rozladowana mimo to, że laduje się caly czas. Jak odłącze ladowarke wyswietla sie zeby ją podlaczyc. Jak podlacze ladowarke niby laduje, niby bo cala noc byl podlaczony i to samo z rana. Probowalem klikac jakies kombinacje klawiszy shift control options, probowalem klikac i i trzymac przycisk właczania i tez nic.. nie wiem co jest. Mial ktos podobnie?
#macbook #laptop #macbookair #m1 #apple
krsu - Hej, nie moge uruchomić mojego macbooka m1 air. Caly czas pokazuje, ze bateria...

źródło: comment_1669540196846B6yHizxU7XyE2AWSYHD.jpg

Pobierz
  • 4
@krsu: poziom baterii nie rośnie? może ładowarkę szlak trafił? jak masz możliwość to sprawdz z jakims innym źródłem zasilania (jakis dock?). jak i to nic nie zmieni to zapewne serwis, może bateria padła
@Faley: udalo sie, wypialem z ladowarki kabel usb c i wpialem inny kabel jakis od monitora i zalapalo.. Teraz juz normalnie laduje sie z oryginalnym kablem. Dziwne to bylo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krsu: miałem tak raz na intel 2019 pro, nie lądowało mi oryginalna ładowarka przez jakiś czas, ale w końcu się zaczęło ładować. W tym samym czasie inna ładowarka normalnie ładowała komputer