Wpis z mikrobloga

Miraski budowlańce. Sytuacja następująca - kładę kostkę, zdjęcie pokazuje próg wejściowy. Izolować tą belkę? Drzwi są w wnęce, woda teoretycznie nie będzie tam zalegać. Myślałem porządnie zaimpregnować emulsją lub zakleić tą deskę taśmą (np. do reperacji membran TYTAN) bądź przykręcić blachę. Kostka będzie podcięta na wymiar tej deski i dojdzie do progu drzwi. Chyba, że macie inne pomysły? Z góry dziękuję za propozycje!
#budownictwo #budujzwykopem #domyszkieletowe
GoodLikE - Miraski budowlańce. Sytuacja następująca - kładę kostkę, zdjęcie pokazuje ...

źródło: comment_16695646871c5ZDhnOPSlEcvfxouAnBO.jpg

Pobierz
  • 9
@GoodLikE: Na zewnątrz Ci deska wyszła? ( _) Troszkę dziwnie, u mnie robiła firma i wykończyła to styrodurem :D
Jak możesz to zrób krok po kroku co robiłeś przy wejściu i czy się sprawdziło :D Mnie czeka kostka na wiosnę i szczerze też jeszcze do końca nie wiem jak to wykończyć przy wejściu i cokole żeby było miód malina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@MgrMarecki izolację mam, ale jest pod tą deską. Najprawdopodobniej tak wyszło z konstrukcji. Zamówiłem na necie MAXOLIN - dobre opinie ma. Wysmaruje porządnie i powinno być ok.