Wpis z mikrobloga

@Hekken: Podbijam, tyle ze ja nie chce pakować 3k na odkurzacz tak do ok. 1,5k. W RTV jest promka na Dreame V11 SE, ale na dysona v8 tez Xd. Słyszałem dobre opinie to Jimmy h10 ale to poza budżetem. Narobili tyle tych modeli i nie wiadomo co brać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wymagam tylko dobrego ciągnięcia i przyzwoitej pracy na baterii, nie potrzebuje szczotek etc. Pozdro
@Hekken: Niestety moc nawet najmocniejszych bezprzewodowych nijak się ma do mocy starych przewodowych średniaków. Niedobory w mocy nadrabiają turboszczotkami.
@sm_m: Ja już #!$%@? dostaje z starym przewodowym odkurzaczem. Mam Zelmera z pojemnikiem i #!$%@? nic nie ciągnie, kompletnie nic. Kolega pokazał mi jakieś pionowe gówno że sklepu za 200zl to ten był 100x lepszy od mojego Zelmera. Na pewno każdy bezprzewodowy od 200zl będzie ciągnął lepiej niz ten badziew
@SowaZ: Ja mam Dysona V15 (chyba obecnie najmocniejszy bezprzewodowiec) i moc w porównaniu do starego Electroluxa Ultra Silecncer jest nieporównywalnie mniejsza, ale odkurza bardzo dobrze i wygoda jest również nieporównywalna, więc jestem szczęśliwy z wymiany.
@Hekken: Lepszych testów niż na tym kanale nie znajdziesz. Co prawda testowane są przede wszystkim modele na rynek amerykański, ale przynajmniej wszystkie modele Dysona możesz sobie porównać.
Przede wszystkim musisz zawęzić wybór do kryteriów typu: czy odkurzasz więcej dywanów czy twardych podłóg, jak długo zajmuje ci odkurzanie, czy jesteś w stanie zaakceptować opróżnianie pojemnika kilkukrotnie w trakcie odkurzania, jakie akcesoria by ci się przydały itd.
Tutaj znajdziesz dobre podsumowanie na co
@cukru: dzięki za link, szkoda że on w USA a tam mniej popularne są Chińczyki i nie ma w porównaniach np. dreame. Ciekawy jest ten shark Stratos i tineco a10 ktoś coś może o nich wie więcej?