Wpis z mikrobloga

Oneplus, #!$%@?ę ale to jest #!$%@? syf. Zrobiłem update 9 pro do androida 13, ogólnie wszystko super, daje radę ale zarządzanie ramem (?) to jest #!$%@? PORAŻKA. Ten syf teraz wczytuje od nowa aplikację uruchomioną 3 apki temu xDDD o ja #!$%@?ę, to mój ostatni oneplus. Włączyłem galerię, maila, przeglądarkę, youtube, wróciłem do galerii a ona się wczytuje od nowa xdd.
#oneplus
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiekss: też mnie to drażni w OOS, mając oneplusa one z lineage os z 3GB ramu, który lepiej sobie radzi niż 7T PRO z 8 GB ramu.

W one mogę trzymać apke YT tydzień i mi jej nie ubije, a w nowszym wystarczy 3 minuty i musi się odświeżyć.
@misiekss oneplus to jest takie gówno, że szkoda gadać. Wymieniłem 7t na a52s i to jest niebo a ziemia. To chińskie gówno po aktualizacji do a12 zaczęło być nieużywane. Zawsze miałem Samsungi do note 9 i nie wiem co mnie powaliło, że tego nota na 7t wymieniłem...
@Kris031: @misiekss: @bgsCh3gJQD: ej bo chciałem kupić sobie Nord 2 5g
Co innego byście poradzili?
Mam problem trochę z tymi ekranami 120Hz w samsungach, bo one dają czas pracy na baterii jak 90Hz w oneplusach
Aktualnie mam s20fe ale bez 5g i #!$%@? się ok, ale i tak ta bateria nie powala. Mam ze 2,5h SoT. W snapdragonie będzie pewnie 4,5sot. No i OnePlus będzie miał tyle samo. Różnicy
@interpenetrate ale Samsungi nie mają tych 120hz adaptacyjnych? Ja na tym a52s mam włączone cały czas to 120hz i bateria to jest bajka w porównaniu do op 7t ( za to prędkość ładowania to jedyny minus )
Jeśli masz tego s20fe na exynosie to z baterią nie będzie rewelacji nigdy:/
Ja już do op nigdy nie wracam.
@Kris031: nowy kupowałeś a52s? Ile masz SoT na 120hz? Przecież nord2 i twój Samsung mają tak samo duże baterie co ty gadasz
Samsungi mają adaptacyjne jak iPhone ale tylko te droższe i one chyba tylko albo 120hz albo 60 tak się przełączają. iPhone najnowszy schodzi tam do granic najniższych odświeżania typu pojedyncze klatki
@interpenetrate tak nowy jakieś 3 tygodnie temu niecałe.
Nie wiem jaki mam sot bo pokazuje tylko w menu od ostatniego naładowania do 100% a ja tego nigdy nie robię.
Nie liczy się wielkość baterii tylko jak telefon nie zarządza.
@misiekss: no czyli jeśli rozważając snapdragons w s20fe5g - to czy mając taki telefon zamiast exynosa, będzie się opłacać wymieniać to na OnePlus Nord 2 5g żeby bateria dłużej trzymała? Ten OnePlus, trzyma chyba dłużej godzinę niż ten snapdragons, tak o ile dobrze pamiętam, wychodziło z jakichś testów baterii na YouTube