Wpis z mikrobloga

@pomerannia: jakby miała #!$%@? to by nic takiego nie pisała, widać, że zabolało wypunktowanie jej wszystkich wad przez wykopków i doscopolowca. Czyli jednak ktoś miał racje,że łazi jak fleja,zaniedbana w babcinych szmatach i to w telewizji. Ale to dobrze, czasem taki kopniak w dupę na otrzeźwienie jest potrzebny. Oby tylko wyszło jej to na dobre a nie złapała deprechę i zaczęła się objadać lodami przed tv.
@Purina17: Przecież to jest jej metoda radzenia sobie z problemami. Mówienie o tym na głos i podś#!$%@?. Zobacz każdą jej konwersację z rodziną.

"No mnie nie chce, bo jestem gruba i brzydka hahaha..." jest to jakaś forma cope'a (nie wiedziałem, że nie mamy na to polskiego słowa), bo przecież jak ktoś już mówi to na głos i wyśmiewa, to znaczy że podchodzi do tego "dojrzale"? Albo może nikt wtedy nie przełamie
@pomerannia: jeżeli "mamarysia" ma parcie na to aby funkcjonować publicznie w social mediach, wykorzystać swoje 5 min i czerpać z tego jakieś profity np. reklamując produkty czy usługi, to musi przyjąć taką postawę (nawet jeżeli jej się to nie podoba). Walcząc z tym tylko bardziej nakręcałaby hejterów, a tak "dystansik hehe" ;) jestem pewien że tak serio to nie ma to wywalone, to jest osoba głęboko zakompleksiona i przejmująca się bardzo
@Purina17: ale to nawet nie było do wykopu, pewnie na fejsie nazywali ją madką, więc sama o sobie napisała Madka Rysia (no bo czyja?). O nas pewnie nawet nie słyszała, chyba że jakiś Bober znów coś od nas zerżnął i podał jako swoje w gównowpisach.