Wpis z mikrobloga

@Jade: będziesz Pan zadowolony, żona jeździ takim tylko z trochę większym silnikiem. Aktualnie już chyba 40k najechała i ani razu nic nie trzeba było naprawiać :) sam też aktualnie renault z tych nowych generacji i również bez problemów więc nie słuchaj hejterów że się psują "na potęgę" :) szerokości!
@bylem_zielonko: może i masz rację ale mój teść to nie jest jakiś demon prędkości jak ostatnio padła mu klimatyzacja w Audi B4 z 1998r to płakał bo łolaaaa boga 1000zł naprawa :)

1 wgl nie wchodzi sprzęgło nie łapie

Śmieje się, że ma tesle bo wiecznie ładuje akumulator ;)
@czyznaszmnie: w tym momencie nawet na działalności w pewnych przypadkach nie opłaca się brać na firmę, bo wbrew niektórym procesom myślowym na firmę to nie za darmo.

Mnie osobiście jeszcze przekonuje gwrancja nawet na 5 lat, gdzie wszystko mam po prostu w d*pie i po prostu jeżdżę. Coś się zepsuje, dzwonię na infolinię, zabierają, robią "za darmo" i dają zastępczy.
Ja pierwsza zrobiłem po jakichś 3km. Dojechałem z salonu do domu i postanowiłem przełożyć fotelik z do nowego auta, przejechałem elegancko zapięciem fotelika od razu i miałem z głowy xD


@Iudex: o ideolo, dobry pomysł xD Najlepiej to jeszcze u dealera gwoździem przejechac xD Bedzie mniej stresu pozniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Euphor: VAT od raty zdaje się jak prowadzisz kilometrówkę i samochód jest tylko do celów służbowych. W wykorzystaniu mieszanym tylko pół VATu. Wiadomo ze jak ktos i tak kupuje to coś tam się przyoszczedzi i warto z tego skorzystać. Ale zdziwiłbyś jak wielu ludzi żyje z przekonaniem że jak coś „wrzucisz w koszty” to to już Cie nic nie kosztuje, samochód za darmo bo jest „w kosztach”.
@Mohg: Cięcie kosztów. Każdy oszczędzony grosz, to grosz więcej zysku. A do tego można dać opcję z tabletem premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak błogosławieństwem jest Apple CarPlay.