Wpis z mikrobloga

@nika_blue na nagraniach w plenerze też bez makijażu nikt nie włącza kamery, najwyżej gdzieś ktoś "podłapany" jak za późno z łóżka wstał, choć tutaj zdarzają się ustawki
Ogólnie musi być chociaż puder nałożony, inaczej twarz się świeci i bardzo nieestetycznie to w telewizji wygląda
@BaZyL4: myślę, że u rolników w domach nie ma makijażystów czy fryzjerów, nie raz są scenki jak dziewczyny się same malują i potem mają cały dzień ten sam makijaż, może ktoś im każe się przypudrować, ale w tej edycji mieli nakaz noszenia parasoli na słońcu, plus niektóre dziewczyny się prawie nie malowały. Na finale każdemu walnęli full tapetę, i o ile faktycznie makijaż wyjściowy pod kamery i światła musi być mocniejszy
@nika_blue no nie wiem. Jak telewizja przyjeżdża na gospodarstwo to jest kilka samochodów produkcji, jak na plan filmu, więc mogą być makijażystki, Alle pewien nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BaZyL4: ja też nie wiem, ale były już w rolnikach dziwne makijaże, np. Jesicka miała zawsze mega posklejane rzęsy i krzywo pomalowane kreski, wątpię żeby makijażysta coś takiego zrobił.

Pewnie Manowska ma ekipę od włosów i make upu, ale jakoś nie widać po uczestnikach żeby ktoś ich malował czy czesał codziennie na gospodarstwie. No chyba, że to tacy geniusze, że potrafią zrobić taki naturalny look u rolników, tylko na nagraniu finału
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jedna_odpowiedz: to jest niestety problem tego, że wielu makijażystów i fryzjerów nie umie robić tego za co biorą pieniądze, a jak jesteś młodą dziewczyną która pierwszy raz jest na czesaniu/malowaniu to też nie umiesz tego ocenić. Do tego jak za coś płacisz grubą kasę to trochę sobie wmawiasz, że jest super, no i szkoda ci zmyć tapetę za kilka stów.

Ja tak miałam raz na ślubie koleżanki, chciała być miła i