Wpis z mikrobloga

Mam od kilku dni Apple Watch Ultra i serio mocno się zastanawiam czy go nie zwrócić… Tym bardziej, że fajna promka wpadła na Series 7 w wersji ze stali szlachetnej + LTE w kopercie 45 za 2700 zł. To jest 2100 zł taniej niż Ultra.
Syrena alarmowa, funkcje nurkowe oraz tytan? Raczej nie dla mnie bo nie uprawiam żadnych ekstremalnych sportów. Bardzo podoba mi się wygląd Ultra, ale tak szczerze mówiąc po obcowaniu z nim przez prawie tydzień czasu jedyne co jest dla mnie warte uwagi to: znacznie lepsza bateria, przycisk funkcyjny, o wiele lepszy głośnik i mikrofon( chociaż i tak rozmawiam przez słuchawki ) oraz jaśniejszy ekran. Czy to jest warte kwoty ponad 2100 zł ? Dodam jeszcze, że podobno wersja SS się mniej rysuje od tytanu.
Czy ktoś posiadający Ultra zauważa jeszcze inne niewymienione przeze mnie benefity posiadania tej wersji zegarka?
Odkładając na bok oczywiście zapędy posiadania nowości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple
#applewatch
#aw
#smartwatch
#iphone
  • 5
@paniejareczku: Mam to samo, jest pod każdym względem lepszy od poprzednika, ale cena przestrzelona o jakieś 1-1.2k… Gdyby kosztował 3.5k to nie miałbym w ogóle tego dylematu a tak to boli trochę cebula ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sama bateria to niezwykły przeskok bo ładowanie co 3 dni a ładowanie co 1-1.5 dnia to jest jednak znaczące ułatwienie użytkowania. Bardziej skłaniasz się ku zwrotowi czy przy zostawieniu ?