Wpis z mikrobloga

@linux_kernel: Zapłać za pomocą druczku na Poczcie żeby Ci nie ściągali w uja waląc z konta z puźniejszymi problemami zwrotu i użeraniem się z bezdusznym i chamsko kur3wskim systemem. Nie dawaj im na tacy numeru konta.
@kishurki: No mają ale zaraz dane przzekarzą do windykacji, j3bną w kąt i za 3 miechy będą pizgę drzeć o odsetki albo jak mojej kumpeli przyszło po 4 miesiącach z obsranej Gdyni że ktoś dług kupił. Machloja że heej. Rób jak chcesz. Ja tylko dałem dobrą radę. Jak zrobisz tak będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FulTun: za mandaty od gitd nie płaci się odsetek, jedynie koszty upomnienia i koszty egzekucyjne urzędu skarbowego. I nikt nie kupuje długów które są egzekwowane w drodze egzekucji administracyjnej. Nie siej fermentu, bo to pewnie była jakaś opłata za brak biletu czy coś w tym stylu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linux_kernel: na ebok się zbytnio nie znam, ale jeśli mandat został utworzony i jest tam podany nr mikrorachunku to na ten numer można już zrobić przelew. Aczkolwiek bym poczekał aż przyjdzie papierowy druk, od tego momentu mandat jest oficjalnie prawomocny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli masz jednak jakieś pytania to zadzwoń do wydziału rozliczeń i windykacji, numery są na stronie gitd