Wpis z mikrobloga

@Qbiik: Mniejsza szansa na patologię na pewno, w przedziałowych zazwyczaj było tak że I kl. miała 6 szerszych i wygodniejszych miejsc w przedziałach zamiast 8 w ścisku. No i przez to że I klasa była mniej eksploatowana to generalnie w lepszym stanie. Nie wiem jak w bezprzedziałowych, w pendolino jest chyba układ fotel 1+2 i są trochę wygodniejsze.
@Qbiik: No ja nie, w bezprzedziałowym bierzesz miejsce od okna i masz kogoś najwyżej z jednej strony. W przedziałowym masz co najmniej z dwóch stron - obok i naprzeciw. Dodatkowo, nie ma stolika i trzeba całą drogę trzymać laptopa na kolanach więc na wygodną pracę takiej podróży nie wykorzystasz. Jak się jeździ po Polsce pociagami służbowo średnio raz w tygodniu to tego czasu szkoda.
via Android
  • 1
@DerMitteleuropaer no są to rzeczowe argumenty, ale mi tam stolika nie potrzeba, teraz to już w sumie za późno, ale następnym razem może sobie bezprzedzialowym pojadę. W sumie będę wracał jeszcze, ale inną trasą chyba, a tam szynobus jeździ. W nim to mnie trafi bo nie lubię, ale taka koniecznosc