Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ah, ktoś by pomyślał że to nasze wspaniałomyślne EA jest pro-community ponieważ dali golden goal do swapów. Jednak po 2 tygodniach swapów stwierdzili że damy maksymalny limit meczów i czas po jakim się odnawiają xD Współczuję ludziom którzy nie robili tych swapów wcześniej. Teraz człowiek może chociaż iść grać te gówniane squad battles po kolejne tokeny zanim się odnowią mecze xD i nie widzę tu zależności że shadow ban czy coś bo wcześniej można było spokojnie 20 meczów zagrać. Kekw

#fut
  • 10
@KrulAsdfgg: to powiem więcej XD

o 22 zagrałem 5 tych meczy, teraz 7 i dostałem shadow bana - licznik też nagle przeskoczył na 9 pozostałych meczy

to jest serio #!$%@? jakiś żart xD chciałem docisnąć do 20 tokenów, potem może jeszcze coś dozbierać na którąś z kart jako zmiennik, ale teraz to wymęcze te 20 i nie gram tego gówna. A ten shadowban teraz to w ogóle totalny żart
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@velour: nie wiem #!$%@?, teraz trafiam samych spoceńcow, wtedy dostałeś w #!$%@?ę z chłopem co przedłużał każdy różny/wolny i grałeś dalej, teraz każdy gra jakby grał FC... Ja szczerze zrobiłem wszystkie tokeny bez shadow bana, mimo że grałem po parę godzin z rzędu. Też dobijam ostatnie tokeny na 84x20 bo już 25 tokenów wykorzystałem...
@KrulAsdfgg: Taa to prawda, teraz ludzie mega napięci grają. Z drugiej strony się nie dziwie. Ja muszę dobić 2 tokeny grając to (o ile nie będę grał zadań typu 8 meczy francuzami) i chce jak najmniej czasu poświęcić. Później już tego nie ruszam. Nie powiem denerwowało mnie to jak dostawałem w #!$%@? i trafiałem na dużo lepszych graczy, ale teraz to jest w ogóle jakiś absurd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@velour: nie no wiadomka, zawsze uznam wyższość lepszego gracza bo czasem to po prostu widać i sam staram się grać jak najlepiej ale no gram jako tako, czasem zrobię 6 win, czasem 8 lose no i denerwuje to że nie możesz grać dalej xd
@KrulAsdfgg: @velour: od wczoraj dopiero mam fife 23 i jeszcze wszystkiego nie doczytałem. Możecie zrobić jakieś TLDR dotyczące tych tokenow? Miałem 3 na razie to zrobiłem 20x 82 bo myślałem że dużo więcej nie zrobię...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crs333: w zadaniach, w zakładce punkty przełomowe masz zadania w których masz wytyczne do zdobycia tokenów, np. wygrać z 6 wyjściowych Niemców w trybie wymiany FIFA world cup czy coś takiego. Później te tokeny wykorzystujesz właśnie w WBS. Jeżeli dopiero zaczynasz to warto zrobić np 20 tokenów na paczki 84+x20. Jeżeli nie kojarzysz strony to futbin.com i masz wszystkie aktualne wyzwania budowania składów i oceny użytkowników czy warto / nie warto.
@KrulAsdfgg: dzięki, fife jako tako ogarniam, futbin znam, ale jak mówię, nie miałem jeszcze szansy się wszystkiemu przyjrzeć bo dopiero od wczoraj posiadam najnowszą. Znalazłem te zadania o których mówiłeś, to może coś tam podziałam wkrótce, zwłaszcza jeżeli rzeczywiście można zagrać do złotego gola.