Wpis z mikrobloga

Murki, apeluję o spożywanie ze mną kompotu! Od wczoraj jaram się niepojęcie i świętuję #newbikeday z moim nowiusieniunim #wykopfocusclub Izalco Max. ( ʖ̯)

Czekałem z 10 miesięcy, a sam pomysł urodził się jeszcze wcześniej, tym większa radość, że udało się to dopiąć. Na razie nie będzie zbyt intensywnie użytkowany, dalej to Scott będzie królem domu, ale od wiosny się zobaczy co i jak xD

Staję tutaj wobec #zgodnoscprezentowanejszosyzzasadamivelominati, zaznaczając, że MTB pedzie są tymczasowe, akurat tylko takimi butami na zimę dysponuję, ponadto Favero dopiero się ogarniają, jak i superszybkie buciory ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pora zacząć tracić kg w bębnie (rower lżejszy ze 3 kg od #wykopscottclub, a opona z 7C mniejsza) i zobaczyć czy na pagórki wejdzie jakiś PR w przyszłym roku. I czy ujadę, bo jednak z przodu więcej zębów, a z tyłu mniej...

998 147 + 4 + 1 = 998 152

#rowerowyrownik #szosa #rower #chwalesie
AbaddonLincoln - Murki, apeluję o spożywanie ze mną kompotu! Od wczoraj jaram się nie...

źródło: comment_1669721927DtHs7fHXm3MNnPimdDlCQA.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@AbaddonLincoln: Widzę, że jesteś dumny ze swojego rowerku. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że starą Ultegrę kupiłeś w nowym rowerze? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz rowerka. Może byś lepiej wykorzystał raty 0%


Zazdro, fajny kolor. Teraz tylko przeszczep nóg, co by rowerek uciągnęły.

W XLce z pedałami MTB 8,7


@AbaddonLincoln: To sympatyczny wynik, ale moje alu
  • Odpowiedz
@axis85: prozaiczna sprawa - budżet i późniejsze koszty serwisu. Nie jeżdżę wyczynowo, więc to trochę zbytek, po wielu przemyśleniach.

ale moje alu bez pedałów waży 8.5 XD


@guru8: w M to mój ma 8 w katalogu :D
20 rat, czyluj, może mnie to nie zabije, raptem 9 stówek/miech. XDDDD
No i spuszczę Ci wpierl na NŚ, będę się do tego przygotowywał, o!
Aaaaa, no i cichutki jest jak noc, zero
  • Odpowiedz
w M to mój ma 8 w katalogu :D


@AbaddonLincoln: Ale karbon ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ja się wagą nie przejmowałem :D

No i spuszczę Ci wpierl na NŚ, będę się do tego przygotowywał, o!


@AbaddonLincoln: Nie wątpię. Sam będę Cię do tego motywować XD Sprawi mi niezmierną przyjemność patrzenie jak ktoś się męczy bardziej ode mnie XD

Aaaaa, no i cichutki jest jak noc,
  • Odpowiedz
@guru8: no ja też jakoś nieprzesadnie, miał być lżejszy od dotychczasowego zauważalnie i to chyba się udało, pomijając fakt, że jednak to nie było trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) koła niby karbominium, a cięższe od amelińców (no ale dobra, na stożek więcej materiału niż na jego brak idzie xD), niemniej komfort wydaje się być na plussssz.

Na żadne 300+ mnie nie namówisz, no chiba, że te Krowiarki
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: On się sam dojedzie jak znowu sobie zrobi maraton piwny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Objedziesz Żar, Przegibek, a tu chłop dalej śpi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak znowu podpadnie pewnym osobom, o których nie będę wspominać (nie chce straszyć) to nawet nie będziesz mieć okazji dojechania XD
@AbaddonLincoln: To Paaaaanie, po co taki rowerek jak nie na ultra? Ścigać się
  • Odpowiedz
no Ciebie nie traktuję,


@AbaddonLincoln: A teraz to przesadziłeś! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale już się zacząłem martwić, że ktoś coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli jednak masz coś na sumieniu XD
  • Odpowiedz