Wpis z mikrobloga

@DrakkainenV: XD No tak bo przecież buty są do postawienia na półce, nie do chodzenia. Ale to prawda z tym Reebokiem, poprzednie buty tej marki służyły mi dobrze przez 4 lata, a teraz po kilku tygodniach takie gówno wyszło.
@Alexiss169 jeśli takie rzeczy się robią w ciągu toku od zakupu, to wtedy się reklamuje z tytułu rękojmi, ogólnie powinni Ci to rozpatrzyć pozytywniej, ponieważ jest to wtedy wada produkcyjna.
Ogólnie ja raz zareklamowałam buty w ccc bo mi farbowały stopy na czarno, ale to nie tak, że leciutko, nogi miałam jakbym w asfalt włożyła. Zareklamowałam z tego powodu i mi rozpatrzyli pozytywnie
@tukanprise: Hm, to chyba faktycznie spróbuję. A jak długo trzeba czekać na rozpatrzenie reklamacji? Bo chciałabym jednak mieć w czym chodzić XD. Ogólnie to zależy mi na wymianie na nowe, a nie zwrocie pieniędzy.
@Alexiss169: Jeśli jeszcze nie reklamowałaś butów, to teraz CCC ma politykę rozpatrywania reklamacji od ręki. Możesz albo od razu wybrać sobie nowe buty na wymianę, albo zwrócą hajs. No chyba, że będziesz wyjątkowo niemiła, to wtedy faktycznie przeczekają te 14 dni.