Wpis z mikrobloga

@skizo: czemu usuwasz? Obraziłem Cię? Stwierdziłem fakt. Nie rozumiesz, że gdy skokowo rośnie popyt, to sprzedawcy podnoszą ceny, bo chcą zarobić. Taka jest wada kapitalizmu, nie ma sentymentów, dopóki nie wejdą regulacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@skizo: @shitman6: Jakieś 1,5 miesiąca temu szukałem agregatu 3kw + instalacja gazowa. Fartem udało mi się taki znaleźć za 2999zł. Zadzwoniłem do sklepu z pytaniem, czy możliwa jest wysyłka. No i chwilę po rozmowie telefonicznej cena w ogłoszeniu na allegro skoczyła o 500zł. #!$%@?łem się, zadzwoniłem do sklepu i powiedziałem, że albo biorę po starej cenie, albo rezygnuję. Koleś przeprosił i się zgodził.
@Aleale2: Ale jesteś naiwny i śmieszny xD chłop zobaczył, ze sprzęt idzie jak woda, to testuje ile są w stanie dać klienci. Może nawet to hurtownik podniósł cenę, a on ma tyle samo marży co wcześniej.
Ale nie, wykopki się muszą spłakać, bo nie wypada zarabiać pieniędzy prowadząc firmę, która ma w dupie kto i po co to kupił xD jeszcze dołóż do tego, że powinien dać ze dwie sztuki gratis