Wpis z mikrobloga

Siemka,
Wysłałem #rozowypasek do wulkanizatora z olx którym się dogadałem na kupno opon zimowych z wymianą. Ja byłem w pracy także nie mogłem sam skoczyć. Ogólnie akcja działa się w poniedziałek, pojechała, wymienili ale ogólnie za bardzo ich nie sprawdziła bo mówiła ze straszne zadupie i ziomki średnio wyglądali(trochę się bała z jakiegoś powodu, nieważne). No i ogólnie trochę przypal, bo dzisiaj dopiero poszedłem je obejrzeć i jedna opona jest delikatnie wybrzuszona na boku dx Typy oczywiście nie wystawiły rachunku ani nic z tych rzeczy xD Jakieś pomysły co można zrobić w tej sytuacji? Dzwoniłem tam przed chwila ale poczta głosowa, będę próbował dalej. Boje się ze zbyt wiele nie ugram jeszcze bez rachunku, no ale jak będą konfliktowi to może chociaż ich do skarbówki #!$%@? można? xd #wulkanista #opony #oponyzimowe #dabrowagornicza #samochody #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #urzadskarbowy
  • 4
@Leotard00: Napisałem do nich na olx bo nie odbierali a wątpię ze mój numer dodali gdzieś na czarno bo na olx niby bardzo dobre opinie a poza tym chyba mają ruch. Jak nie odpiszą to tam jadę a w razie czego zobaczymy co uokik powie dx