Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wilq32: ahhh ten Wrocław; siedzę na różnych grupach TFP i 90% ogłoszeń to Wrocław. Jak kiedyś byłem na weekend to na mój jeden post, że szukam modelki odpowiedziało ze 30 dziewczyn. W Warszawie proporcja jest odwrotna. Kilka modelek może się zgłosi, natomiast jak Dziewczyna wrzuca post to 50ciu erotomanów bez portfolio zgłasza się do zdjęć.

Bardzo lubię Twoje zdjęcia, dorobiłem sobie określenie na Twój styl - "niewinny erotyzm". Super dobierasz modelki
@mlodzianin: Hah, dzięki - tak zgadzam się, że finalnie ląduje to gdzieś w takiej stylistyce o której piszesz. Za dzieciaka trochę anime/mangi się naoglądałem i chyba mi jakoś to zostało na starość. Za to modelki dobieram takie na jakie mogę sobie pozwolić, kilka lat temu nie było za dużego wyboru wiadomo jak jest - wraz ze wzrostem doświadczenia/followersów można tam trochę bardziej poszaleć.

Co do TFP - mam wrażenie, że może
@wilq32 mam wrażenie, że w Warszawie wyłażą kompleksy na każdym kroku. Tych co tu mieszkają i tych co tu przyjeżdżają. Ludzie też mają jakieś wygórowane oczekiwania. Bo stolica, bo tak jak mówisz 'tu się dzieje' ;)

Wrocław znam co prawda od strony turystycznej ale zawsze z Żoną mówimy, że jest to zdecydowanie lepsze miasto do życia. Więcej turystów, więcej studentów, większa różnorodność, większa tolerancja, zdecydowanie ładniejsza infrastruktura, a zarobki na podobnym poziomie
@mlodzianin: Z Warszawy nikt nie chce przyjeżdzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w praktyce mam wrażenie, że jest dokładnie jak piszesz - wygórowane oczekiwania. Może kwestia tego, że modelki traktują fotografów z innych miast jakoś poniżej poziomu Warszawy czy o co chodzi, nie wiem do końca. Inna sprawa, że raczej szukam do pracy ludzi z okolic, bo łatwiej przenieść sesje jak pogoda nie pyknie, albo z innych
W Warszawie może mnie wstydliwie, ale za to wszystko przelicza się na pln-y. ;)

No nic to, z wiekiem zaczynam marudzić coraz więcej :D

Dobry warsztat - obu tak dalej! ;)