Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
zapomniałeś dodać, że pyszny i zdrowy - z głęboko mrożonego ciasta


@slawek89: @CheSlaw: jak to jest być ignorantem i jeszcze się tym pucować?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://oskroba.pl/kraina-chleba/fakty-i-mity/pieczywo-mrozone-jest-niezdrowe


@dominowiak: Ty to nie jesteś chyba jakimś wybitnym bystrzakiem, co? Artykuł mówi o mrożeniu pieczywa, a nie o jakości pieczywa które jako mrożone przyjeżdża do supermarketów. Jak zamrożę chleb na zakwasie to jasne że nie straci swoich
Ty to nie jesteś chyba jakimś wybitnym bystrzakiem, co? Artykuł mówi o mrożeniu pieczywa, a nie o jakości pieczywa które jako mrożone przyjeżdża do supermarketów. Jak zamrożę chleb na zakwasie to jasne że nie straci swoich właściwości bo niby czemu by miał?


@CheSlaw: kur.a wjeżdżanie ad personam tak bardzo mnie wkur.ia. Idź greć żówno. serio.

A co do meritum, to chyba oczywiste, że chleb z marketu - "masówka" z mrożonki będzie
@borsuk123: nie wiem stary, ja generalnie gardzę ludźmi, którzy w poważnej rozmowie zachowują się w ten sposób. To znaczy zamiast polemiki, stosują jakieś #!$%@? sztuczki, żeby... no właśnie nie wiem co? Zdyskredytować drugą osobę? W internecie? W jakim celu? #!$%@? strata czasu i potencjału.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@dominowiak zapomniałeś dodać, że pyszny i zdrowy - z głęboko mrożonego ciasta ( ͡º ͜ʖ͡º)

@slawek89: W Stokrotce np. rano podjeżdża bus z piekarni i #!$%@? wszystko w skrzyniach: chleby, pączki, chałki, rogale. Tak samo jak ma to miejsce w przypadku jakichś cukierni. Z kolei bułki do pieczenia przyjeżdżają w formie kulek rozłożonych już na tacach, które w sklepie tylko wrzuca się do pieca.
#!$%@? mnie
radziuxd - > @dominowiak zapomniałeś dodać, że pyszny i zdrowy - z głęboko mrożonego ...

źródło: comment_1669909979T6Plcqea2eUEnpBincSPeS.jpg

Pobierz
@CheSlaw: napisałeś bzdurę, co udowodniłem w tym samym poście wklejając link potwierdzający moją tezę, a twój błąd. Chciałeś zabłysnąć próbując mnie zdyskredytować, co ci nie wyszło. W dziedzinie pieczywa jesteś ignorantem. To nie jest obraza, to stwierdzenie faktu. Ja też jestem ignorantem w dziedzinie pieczywa. To nie wstyd. Wstydem za to jest to, że nie poświęciłeś 10 sekund na zapytanie googla czy #!$%@? mrożone pieczywo z Lidla jest zdrowe czy nie
dla normalnego człowieka takie coś jest przerażające dla pisiora super rząd dopłaca super jest


@loplop: Bo normalnemu człowiekowi zabierają pół wypłaty i wrzucają do wora, z którego pisior tylko wyciąga.
@dominowiak: Komentarz subOPa dotyczy 17% inflacji, a ty mu mówisz, że przecież może jeść chleb z mrożonki... Oczywiście, najlepiej wszyscy przerzućmy się na słynną na wykopie dietę chocoszokową (pomijając rzeczywisty problem, jakim jest wysoka inflacja). Plus imo problem pieczywa z Lidla nie polega na tym, że jest poddane procesowi mrożenia. Zachęcam do sprawdzenia składu mieszanki, z którego jest robione.