Wpis z mikrobloga

Wy też macie w dupie ostatnio jakiekolwiek freakowe gale? XD
Od jakiegoś czasu nie oglądam żadnych konferencji, programów f2f, Cage itp, w ogóle tego nie śledzę
Gal bym nawet nie oglądał, tylko jak siedzimy u znajomych i pijemy czy coś to leci w tle, poza tym przejadło mi się.to w cholerę i nie wiem co musieliby zrobić żeby mnie to znów zainteresowało
#famemma
  • 18
@Krzysio_misio12: Ostatnia gala jaką widziałem to ta na której Jaca Muran walczył po raz pierwszy, byłem ciekawy tego #!$%@?. Ogólnie łącznie widziałem 3 czy 4 galę łącznie, z perspektywy czasu totalnie nie dałbym rady oglądać te gówno walki i tym bardziej te ustawiane konferencje. No #!$%@?, ale czasem wejdę na ten tag bo niektóre memy bywają tu śmieszne. :))
@Krzysio_misio12: no po prostu za dużo już tego, do tego konfy powinny wyglądać jak ta ostatnia na prime (minus abus), bo każdy ma w #!$%@? kto ile treningów robił i jaki ma plan na walkę. Kiedyś to nawet wywiady sprawdzałem, bo było "świeżo", a teraz to nie pamiętam kiedy jakiś oglądałem
@Krzysio_misio12: ja tak miałem od prime mma że oglądałem by ogladac zero emocji, juz ci mowie dlacego to tak wyglada - kto mial walczyc juz walczyl, 80% robi to tylko dla kasy, we freak fightach nie ma znaczenia kto ile wygral itd wiec wynik nie ma totalnie znaczenia, a po jakiejs gali 1/2 dni sie gada o niej, ba! nawet nastepnego dnia juz jest cicho
@Krzysio_misio12: @XYZ91: @Yanjo: @#!$%@?: @lucekgrabowski1: Mi się wydaje, że z freakami jest to co z patostreamami. Wszystko #!$%@? bardzo szybko, kolejne granice zostały przekroczone i wręcz w ciągu chwili poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Wczesna wiosna 2017 to był czas gdzie magical zaczął trafiać do szerszej publiki streamem z remontu a w grudniu tego samego roku mieliśmy jeszcze 2 streamerow Gurala robiącego biwak czy streamujacego kolędę i rafatusa
@GoodGuyChucky93: masz rację stary

Ja jestem od początku z freakami, ale im dalej w las tym gorzej, to już nie są te same emocje, rozwodzić się nie będę bo się zgadzam z tym co napisałeś, też lata 90., tyle że bardziej brainiac przed szkołą :)
Ja tez już mam tego dość, jeszcze do walki jaca vs arus były jakieś emocje bo nikt nie wiedział co stary pokaże ale po tej walce freaky upadły :( Dzien w dzien jakiś Cage czy inne wytwory federacji i wywiady w których jest 99% jedno i to samo tylko reporter z innego kanału. Widać to nawet po ostatnich galach fame, ze nie sprzedają dużo miejsc na hali bo ludzie już maja tego
@GoodGuyChucky93: Trochę racji masz, każdy projekt prędzej czy później do maxa swoich możliwości i zaczyna wygasac. Mnie to akurat #!$%@? bo oglądam to jak cyrk, same gale mnie najmniej z tego show interesuja. Może w końcu znowu do łask wróci sport i te galę w przyszłości pójdą w tą steone. Gdyby taka gromda np zrobiła jakaś otoczkę wokół siebie, staliby się bardziej medialni czy dawanie szans amatorom na wybicie się, turnieje