Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 55.0% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 18.9% (558)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2946

  • 236
@inflacja_biedaku aż dziwne, że sobie karku nie skręciłeś od tych fikołków. OP pisze o 21 latce a Ty jedziesz o waleniu konia przy matce i ruchaniu nastolatków. Mam już trochę lat i może mi już się przebijać demencja ale 21 lat to już nie nastolatka
@jmuhha tak. Co bym miał mu powiedzieć? Żeby #!$%@?ł na noc do domu? Dorośli są. A czuwanie to beka. Jeszcze pewnie pod drzwiami stać i słuchać czy się czasem nie ruchają xDD
@ChickenDriver to z tego powodu ma decydować kto ma spać w mieszkaniu, które należy do rodziców? To już jako rodzic nie możesz mieć własnego zdania, tylko musisz robić to co dzieciak chce? Zresztą zależy od osoby, czasami ktoś kto ma 21 lat zachowuje się jak gówniarz, nie jest odpowiedzialny to jako rodzic nadal powinieneś taką osobę wychowywać i wspierać, by np. Nie #!$%@?ła sobie życia. Wiek to tylko liczba.
@jmuhha: Ja sądzę, że chłopak powinien spać z tobą w łóżku. Żeby się upewnić, że do niczego bezbożnego nie dojdzie włóż sobie jego penisa do ust. W ten sposób, będziesz miał go pod kontrolą. Wszystko będziesz miał pod kontrolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha hahaha Grażyna, święta patronka dziewic. Czuwa dzielnie pod drzwiami córki, jak usłyszy, że jest seks, to wchodzi i mówi:
" Czuwam nad wami, zaprawdę powiadam wam, nie ruchać się, albowiem nie może ruchać się ta, której studia są opłacone"
@chwila: Z księżyca spadłaś czy co?

Mówię, że moja zgoda zależałaby od tego czy czułbym się komfortowo z takim gościem w domu a nie. A czy będą spać razem czy nie? To już nie moja broszka. W ogóle nie mam prawa w to ingerować.

21 lat to DOROSŁY CZŁOWIEK. Musi być odpowiedzialny za siebie i swoje czyny. Od tego były te wszystkie wcześniejsze lata. 21 letnia kobieta niejednokrotnie jest już matką
@inflacja_biedaku: nie mówię o rozkładaniu łóżka w salonie, ale i tak nie dopilnujesz :) A robiąc tak jak Ty, doprowadzasz do takich patologicznych sytuacji, gdzie się miziają w kinie, przymierzalni i innych miejscach :). A jak będzie Ci córcia chciała possać #!$%@? to i tak go znajdzie i possie :)