Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: #!$%@? im w dupę, jak chcą zbierać to niech postawią puszkę w centrum handlowym i nikogo nie nagabują.

Tak samo #!$%@? kominiarze. Puk puk, dają do łapy kalendarz gdy nawet nie zdąże wypowiedziec slowa i "dużo szczescia w Nowym Roku, pomyslnosci". Skoro już masz w ręce kalendarz to warto dać datek i szkoda oddawać 'podarunek', nie?
#!$%@?, tanie socjotechniki
@Mekeke2: Swoją drogą obrzydliwie postępuje Auchan które na terminalach płatniczych ma domyślnie ustawioną kwotę na pomoc jakieś fundacji xD Ostatnio z przyzwyczajenia, automatycznie, po skasowaniu wszystkich produktów na samoobsłudze zbliżam telefon do terminala a tam w ostatniej chwili zobaczyłem napis "FUNDACJA DOBRO ANIOŁKA - 1ZŁ" XDDDD

I trzeba dopiero z tego zrezygnować ręcznie i wtedy możemy zapłacić za nasze zakupy xD

ha tfu
@Mekeke2: Wydaję mi się, że żeby przekazać tę złotówkę to musisz potwierdzić to zielonym przyciskiem na terminalu, ale pewny nie jestem, nie testowałem xD Na pewno żeby jej NIE PRZEKAZAĆ musisz kliknąć czerwony przycisk

No ale zamiast od razu mieć kwotę za zakupy to mamy bardzo brudny chwyt że widzimy złotówkę na jakąś fundację xD Pewnie wiele osób z pośpiechu, niewiedzy, zaskoczenia zapłaci tę złotówkę
@JanuszKarierowicz

Dokładnie tak jest, też się na to naciąłem. Żeby dać ten datek, trzeba potwierdzić, jednak żeby terminal zaczął obsługiwać naszą transakcję za zakupy, trzeba odrzucić, inaczej samo chyba nie zgaśnie. Nie wiem w jakie gówno to wszystko się zamienia, ale idąc tym tokiem myślenia, to ja nic dodatkowego przyciskać nie będę i albo zapłacą mi za to, że muszę, albo za każdym razem będę wzywał obsługę, że terminal działa nieprawidłowo i
Swoją drogą obrzydliwie postępuje Auchan które na terminalach płatniczych ma domyślnie ustawioną kwotę na pomoc jakieś fundacji xD Ostatnio z przyzwyczajenia, automatycznie, po skasowaniu wszystkich produktów na samoobsłudze zbliżam telefon do terminala a tam w ostatniej chwili zobaczyłem napis "FUNDACJA DOBRO ANIOŁKA - 1ZŁ" XDDDD

I trzeba dopiero z tego zrezygnować ręcznie i wtedy możemy zapłacić za nasze zakupy xD


@JanuszKarierowicz: Jak mi się zdarzy pójść do najbliższego auchana, to pracownice