Wpis z mikrobloga

Zwykła basicowa bluza z kapturem przez głowę, najlepiej czarna, 100% bawełna albo jak największa ilość - gdzie szukacie,co polecacie? :)

Cropp, H&M, Zara i tego typu syf odpada bo za duża domieszka poliestru i się bardzo kuleczkują po pierwszym praniu. Te lepsze typu Hollister, Nike czy Superdry przez pierwsze kilka prań są okej, a po ok. 5-10 wyglądają jak szmata dlatego szukam coś co nawet jak będzie kosztować więcej to wytrzyma dłużej niż jeden sezon.
#modameska
  • 7
@MarianoaItaliano: xd, może się naucz robić pranie bo to co piszesz jest dziwne. Kuleczki po 1 praniu? Po 5-10 "jak szmata" XD? Wiadomo że ciuchy z galeryjnych sklepów to nie jest jakaś top jakość ale bez przesady, dostałem bluzę z c&a rok temu na święta i 0 kuleczek, wygląda jak nowa
@dullboy: Normalnie piorę jak wszystko, ze spodniami i koszulkami nie mam problemu, tylko bluzy są #!$%@? jakości, żeby wyglądała jak nowa to by trzeba ich nie prać xD Zresztą 3/4 tego galeryjnego syfu to ma już kuleczki i mechaci się na wieszaku. Co do C&A, od nich akurat nie mam, ale sprawdź skład, może właśnie duża ilość bawełny.

edit: znalazłem na stronie: 80 bawełna, 20 poliester - więc nie jest aż