Wpis z mikrobloga

@lenamilena: #!$%@? jakiś trol, znam Zuzę osobiscie chcecie to sprawdzcie na socialach i wiem, że to nie prawda i teraz dziewczyna przeżywa, że ją ktoś wciągnął w taką gówno aferę i niszczy jej publicznie wizerunek. A rzekome skrimy widzialam i sa to zwykle koleżeńskie gadki
@alicja-slowik: a wie jakim cudem dostał do nich dostęp Mati? Podsłuch, czy ściemniał, a nic nie widział? Z drugiej strony SKRIMY zniszczyły dziewczynie reputację jako osoby wiarygodnej. Produkcja tego nie wyprostowała i pozostały niedomówienia. Na jej miejscu, jeśli jest niewinna, dążyłaby do oczyszczenia mnie z zarzutów. Chyba, że nie robi tego i miga się zakazem produkcji bo były to bardziej pikantne koleżeńskie gadki
@alicja-slowik: już po przysłowiowych ptokach. Przeciez nie będą nic prostować w odcinku świątecznym. Im dalej od finału tym zainteresowanie bohaterami edycji spada, a obraz Zuzi jako osoby fałszywej i niegodnej zaufania się ludziom utrwalił. Może jej to kiedyś pokomplikować życie. Także ja bym to załatwiła jak najszybciej, póki ludzie jeszcze ją pamiętają.