Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ktoś jest w stanie polecić jakieś japońskie whiskey?
Patrzę w Lidlu i potrafią kosztować sporo, ale czy te do 200zł są warte spróbowania? Chciałabym ojcu na prezent kupić i tu trzeba zaznaczyć, że jest fanatykiem burbonów z kolką. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli smaki raczej słodkie.
#alkohol #whisky #bourbon
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: nie wiem intrygują mnie te japońskie i sam się zastanawiam jak to smakuje, czemu tyle kosztują itd. chciałabym padre czymś zaskoczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

@mikeeho: Nie no jak trzeba do czegoś nowego usiąść na spokojnie to nie walimy z colą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam tego Makers Mark, choć butelka wygląda znajomo jakbym to kiedyś oglądał. Niemniej finisz,
@radziuxd: Pije sporo whisky, różnych rzeczy próbowałem, ale jakoś nie wpadłem jeszcze żeby spróbować tej Japonii. Nikt jakoś tym się nie jara, ot taka ciekawostka. A czy drogie? Nie powiedziałbym. Poniżej 200zł jest sporo pozycji. Nawet w Auchan są dostępne.
Jak już się uprzesz to najczęściej ludzie wybierają nikka from the barrel. Ale dalej uważam, ze 100x lepiej kupić jakiegoś malta albo nawet dwa. Albo malta i torfowego blenda jako wprowadzenie
@mikeeho: Po to aby spróbował coś nowego. Ale napisałem o torfach jako dodatek do innych. I dodałem Abrachan co jest dość delikatnym wejściem w ten temat. Żadnych laphroaig czy ardbegów.