Wpis z mikrobloga

@dzeksondzekson: mialem kupic na xsx ale jak zobaczyłem ze tryb quality na series x ma takie dropy to chyba podziekuje i poczekam na dead space a z tym odbiciem w lustrze to mnie dobiles podwójnie xD
@greven: dodatkowo taki pc przeżyje 2-3 generacje konsol.. więc cenowo wychodzi przy dłuższym użytkowaniu na korzyść pc.

A nikt nie kupuje pc z myślą o 1 roku konsumpcji tylko wielu lat...
@KaluHeHe: bzdura wcale nie odwrotnie bo właśnie producenci skarżą się na konsolę że muszą wycisnąć wode z cegły w portalu gry online był jakiś czas temu nawet materiał poświęcony.
@Quassar: ja oglądałem reportaż wideo od Ubisoft to zawsze mówiło że kod klepią na konsole bo to priorytet a potem dopiero na pc i mają ból dupy bo gracze grają na żęchach a konsola jest ok bo mają jeden mocny config.
Jedynie lekko narzekali na XSS ale twierdzili że ich engine świetnie się na XSS skaluje.
Narzekają też na system z PS. Bo programiści często noerozumieja jak tego systemu cell temu
@Beeercik: ogólnie problem jest taki że osoby które się nie znają na komputerze, podzespołach dostaję zwykłe ch** komputer z zaniżoną gwarancją i gorszymi firmami komponentami.
W przypadku konsol standard jest ten sam i kupując wersję pro będzie taka sama jak w innym sklepie.

Ale składając umiejętnie kompa możemy złożyć sobie fajną maszynę co 12 lat posłuży gdzie po 6-8 latach dokonamy modernizacji zmiana grafiki i można znów żyłować gry na b.wysokich
@Beeercik: bzdura to konsola nie stoi obij kompa bo ludzie mają stare kompy i ich kompy potrafią obsłużyć 60 fps z nadwyżka na conajmniej średnich gdzie na konsoli grafika jest kastrowana okrutnie by zoptymalizować gre i to nawet nie pod 60 a 30 klatek

Jak byś miał uruchomić grę na tych samych zasadach co na kompie to bys sobie grał w swoje giereczki w porywach do 20 klatek.
Albo konsole były