Wpis z mikrobloga

@youngpablo: to zacznij sikać na siedząco i powiedz że utożsamiasz się z kobietami bo ci od śmigłowców szturmowych jakoś cicho siedzą xD

A tak serio to jak świat światem tak zawsze faceci szli do wojska na zasadniczą potem się pozmieniało i nie było trzeba ale chyba warto mieć jakiekolwiek przeszkolenie nawet dla samego siebie by wiedzieć co robić, jak przeprowadzić ewakuację czy udzielić pierwszej pomocy.
Nie każdy tam będzie strzelał z
@Odwrocuawiacz: no ja se sikam na siedząco w domu czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie warto mieć, mam biznes, życie prywatne. Ewakuacji uczyli w biurach i to nawet lepiej bo straż pożarna bezpośrednio a nie jakis obwies w mundurze co w życiu widział tylko swoją wieś i poligon. Pierwsza pomoc to samo - na super sprzecie przez medyków. To nawet lepiej mialem bo z kalacha sam strzelałem
@piotrlionel: ale ja nie neguję tego że ktoś cywilnie może mieć lepszą wiedzę niż wojskowi, pójdź i udowodnij, trochę dyscypliny się nauczysz a jeśli jesteś pojętny to takie szkolenie nie zrobi ci krzywdy.

W wojnie jest o tyle gorzej że super sprzęty mogą nie być dostępne bo twój blok oberwie rakietą i musisz podjąć jakieś decyzje i działania a nie wywiesić transparent że masz jdg i przez rakietę nie dotrzymasz terminów
@Odwrocuawiacz: #!$%@? dalej xD. Samochód i na zachod. W życiu nie będę bronił tego #!$%@? to raz. Tyle kasy ile ja i mi podobni sypia do budżetu miesiąc w miesiąc a nic nie dostaje w zamian motywuje mnie co najwyżej do kolaboracji o ile najedzie nas każdy inny poza wschodnia dziczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co ja mam udowadniać ? Tobie coś ? Czy sobie ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Odwrocuawiacz: mi nawet nie chodzi o ćwiczenia tylko o to, że mam miesiąc w robocie z głowy. Pracuje w handlu i jak w firmie miałoby mnie nie być miesiąc to w momencie ktoś jest na moim miejscu bo po prostu nie mogą sobie pozwolić na taką przerwę i nikt za mnie nie przejmie obowiązków. Po 30 dniach nie mam do czego wracać. Ciebie to bawi, a ja mam poważny problem.
@Odwrocuawiacz: ale gdzie mam jechać ? Polska to dalej raj. Trzepiesz zachodnią kasę i żyjesz zajebiście. Podwyżki się same robią odkąd dollar w górę leci xD. Wyjechać to ja planuję jak się zrobi bantustan niedo zniesienia. I też jakbym miał gdzieś emigrować to do większego katolibanu tyle że muzułmańskiego bo tam jeszcze więcej kasy sypią specjalistom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@micelangeloB: no ja to nie pracuję, siedzę i biorę 500+ nie mając dzieci.
Normalny pracodawca stosuje się do prawa i nie robi problemów albo pomaga je rozwiązać.

@piotrlionel: no dlatego jak pisałem nie chodzi o nic tylko o to że siedzisz w swojej strefie komfortu a takie pierdusianie i kwękanie jest tylko w necie
Takiego gościa znałem co 20 lat w jednej firmie robił i całe 4 lata jak tam
@micelangeloB: nie interesuje mnie to ale jeśli miesiąc bez wykonywania pracy zarobkowej stanowi dla Ciebie takie obciążenie to powinieneś już od dawna pracować nad tym by to zmienić i nie mówię tego z przekąsem.
Jak np. Ulegniesz wypadkowi i pójdziesz do szpitala to też masz przemeblowanie dotychczasowego życia?
Jeśli kilka dni czy tygodni nieobecności spowoduje likwidację biznesu to znaczy że nie jest to dobry biznes bo nie zabezpiecza Cię w żaden
Ktoś kiedyś oddał życie by teraz ktoś taki jak ty #!$%@?ł się na to i miał wonty nawet o ćwiczenia.


@Odwrocuawiacz: przecież ci co oddawali życie w takiej II wojnie światowej nic Polsce nie dali, bo ich śmierć nic nie znaczyła. Koniec końców i tak rządzili ruscy po tym gdy Niemcy wybili kilka milionów polskich obywateli.

Tak więc się nie kompromituj.

Jak nie robili ćwiczeń to źle bo nie było, teraz
@skitarii: jak będzie #!$%@? putin rakietami to też mu powiesz niech celuje w ochotników? Bo ty akurat nie chcesz ginąć i masz jdg i terminy do dotrzymania i cie nie interesuje wojna a w ogóle to niech kobiety biorą do wojska... ludzie serio?

@pz2kk: najważniejsze by michy nie zabrali jednemu z drugim bo kto mu leasingi zaplaci i kredyty jak on mimo zarabiania więcej niż ktoś na uop był na
jak będzie #!$%@? putin rakietami to też mu powiesz niech celuje w ochotników? Bo ty akurat nie chcesz ginąć i masz jdg i terminy do dotrzymania i cie nie interesuje wojna a w ogóle to niech kobiety biorą do wojska... ludzie serio?


@Odwrocuawiacz: przecież jak będą sami ochotnicy to i tak będzie w nich tylko celował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Ukrainie zginęło oficjalnie więcej żołnierzy niż
@Odwrocuawiacz: wiesz co jest najzabawniejsze? Ze socjologowie mieli racje, ze stare baby mialy racje - te #!$%@? naprawde potrzebuja zostac facetami, bo na razie od bycia baba rozni ich dyndajaca fujara miedzy nogami, ktorej i tak nie uzywaja xd Troche to smutne, a troche straszne.