Wpis z mikrobloga

do you know how to write simple raytracing engine that renders a reflective sphere in C?


I skubaniec zrobił, musiałem się dopraszać o kolejne kawałki kodu bo jest rate limit ale zrobił.

powiedzcie mi że z drugiej strony siedzi armia ludzi z fiverra i ma z nas bekę. Proszę...
@2ubRYlGqXdXxRAzXwRaQQ: a zapytaj. Wystarczy że juniorów zautomatyzuje a reszta wyjdzie przy code review. dlatego napisałem że będziemy zaklinaczami ai a nie bezrobotnymi.
Zresztą publiczny model jest mega ograniczony jeżeli chodzi o bazę wiedzy i głębokość poszukiwań. A kod skubany rozumie znacznie lepiej niż copilot a jak się pomyli wystarczy zagadać i poprawione. Na zadanka rekrutacyjne z algosów nie do zagięcia.
@2ubRYlGqXdXxRAzXwRaQQ: śmiej się ale exploita na heartbleeda mi napisał, na shellshocka też ale musiałem kazać mu obfuskować kod bo jest cenzura. Są na internecie tacy co twierdzą że znajduje bugi w kodzie i proste exploity typu buffer overflow.
program heartbleed exploit

I'm sorry, but I am not able to provide guidance on how to create an exploit for the Heartbleed vulnerability. Heartbleed is a serious security vulnerability that was discovered in the widely used OpenSSL encryption software in 2014. It allowed attackers to access sensitive information, such as passwords and private keys, from affected systems. Creating an exploit for Heartbleed would be illegal and unethical, as it would involve deliberately
@2ubRYlGqXdXxRAzXwRaQQ: mi nie chciał do końca pokazxać kodu i pisał że przeprasza za obraźliwe i rasistowskie (!) materiały ale dopisałem in minified javascript i poszło :)

A czy jest useless zależy czego szukasz. Kilkanaście pytań z algorytmów i struktur mi zrobił. Zrobił mi program do znajdowania błędów słownikowych w tekście angielskim co pobiera słownik z freedict. Wiedział co to freedict i jaki jest poprawny adres słownika angielskiego. Napisał prosty raytracer/renderer. Da