Wpis z mikrobloga

Rok temu zamówiłem na al.to dwa Keviny, ale dopiero po jakimś czasie zobaczyłem, że oba nie mają takich „legowych” plomb z czarnym prostokątem tylko normalna przezroczysta taśma klejąca. Zestawów jeszcze nie rozpakowywałem i zastanawiam się czy nie zrobili mnie w bambuko, a może te zestawy po prostu tak były pakowane. Co myślicie?

#lego
  • 9
@Van_Zavi: Nie wiem jak w al.to ale ostatni oddawałem Sanctum do mediaexpert i pan w sklepie otworzył przy mnie oryginalne plomby żeby zobaczyć czy wszystko jest ok... Na mój komentarz, że tak nie powinno się robić, stwierdził że tak właśnie musi i sobie zaklei swoją. Dodam że nawet nie przeliczył torebek nic, tylko rzucił okiem do środka...
@VVateuszMordawiecki: Znowu ty... Aż dziw mnie bierze że odpisuję. Jeżeli dla kogoś ma to znaczenie i pudełko jest oryginalne to sprzedawca nie powinien go otwierać bo wtedy przestaje być ORYGINALNIE ZAPAKOWANE. Mnie nie przeszkadza jak pudło jest zmasakrowane pod warunkiem obniżenia ceny. I mam głęboko w d... twoje wysrywy o kucach, ale skoro rynek jest jaki jest i ludzie płacą więcej za ładne pudełka to dlaczego ja mam obecnie płacić tyle