Wpis z mikrobloga

Tylko frajer poszedł by walczyć w jakiejkolwiej wojnie.

Koncerny zbrojeniowe zarabiają miliardy na kontraktach od rządów a mięso armatnie idzie na śmierć nawet nie dostając promila z tych bajońskich zysków.

Gdzie są dywidendy i podział zysków?
Przecież bez ludzi ta kupa złomu jest bezwartościowa.
I stare dziady by musieli sami się napieprzac laskami po tych łbach.

#pytanie #prawo #wojsko #wojna #armia #sluzba #sluzbawojskowa #lekarz #medycyna #psychiatria #psychiatra #leczsiezwykopem #obowiazkowecwiczeniawojskowe #pieklomezczyzn #prawamezczyzn
#anonimowemirkowyznania
  • 12
nie chce umrzeć w chwalę jako bohater?


@Lukardio: za nikogo nie będę umierał, liczy się przetrwanie,
Jak ktoś ma pecha i dał się omamić propagandzie bóg, honor, ojszczyzna to mi go nawet nie szkoda,

Ci co najwięcej szczekają w necie są pierwsi w kolejce, aleś Ty #!$%@? głupi.

Wiem TORy i VPNy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jw133718: gościu ja mieszkam w UK od 10 lat, ostatnio
@adamsowaanon: Myslenie logiczne u ciebie lezy - jest teraz wojna na Ukrainie - dlaczegi Ukraincy prosza o bron, nie o dywidende od sprzedazy?
Druga sprawa, jak ci zajebia zone, dziecko, zburza dom, i beda chcieli zabic ciebie… Bedziesz myslal o zyskach koncernow, czy o tym zeby #!$%@? jak najwiecej wroga?
Twoje przemyslenia sa fajne jak na dziecko siedzace przed kompem w bezpieczenstwie.
Druga sprawa, jak ci zajebia zone, dziecko, zburza dom, i beda chcieli zabic ciebie… Bedziesz myslal o zyskach koncernow, czy o tym zeby #!$%@? jak najwiecej wroga?

Twoje przemyslenia sa fajne jak na dziecko siedzace przed kompem w bezpieczenstwie.


@r3pr3z3nt: no to będę zmieniał kraj az trafię na normalnych ludzi,
Jest tyle miejsca na ziemi. Nie wszyscy walczą jak opętani żeby być bogatszym i mieć łatwiej o cipe,