Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
1 002 655 + 4 + 123 + 7 = 1 002 789

Małe są fajne, ale czasem miło jest złapać kilka dojrzałych #kwadraty ( ͡° ͜ʖ ͡°) słońce to chyba się obraziło, bo już dawno go nie widziałem. Za to wiało niezbyt miło momentami. Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym się nie #!$%@?ł, ale tylko raz na lodzie ʕʔ śmieszny znaczek na stravie za #100km odhaczony. Na koniec jeszcze na myjnię, bo błota pośniegowego sporo było na trasie i tyle na dziś ¯(ツ)

#rowerowyrownik #rower #ruszmirko #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 1 002 655 + 4 + 123 + 7 = 1 002 789

Małe są fajne, ale czasem miło...

źródło: comment_1670168046LVUVUz2tmZfj2SZfp3z8rS.jpg

Pobierz
  • 16
@StulejmanWielki: za to ja takie d042sb uważam za nieśmiertelne (co prawda staroć na szybkozamykacz) bo w MTB siedzi już 11 rok bez serwisu, a jeżdżone było całorocznie, niezależnie od warunków i nadal kręci się to wszystko tak samo jak przy pierwszym złożeniu roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°), aż z ciekawości na wiosnę to rozbiorę i zobaczę jak to tam wygląda
uważam, że piasty Novatec są ujowe (d462sb)


@StulejmanWielki: ja jeżdżę na DT i chwalę jak mało co. 100k bez serwisu innego niż smarowanie co kilka tysięcy, które zajmuje 5 min. Ostatnio wymieliliśmy łożyska dla zasady, bo w sumie nie potrzebowały, ale te 100k trochę nas zmotywowało.
@fimino: Northwave Celsius XC GTX (ze starym logo na czubku) i jest gorzej niż w letnich butach z najwyższym ochraniaczem od Shimano. Czaję się na Lake MX 176 teraz bo przy -2, po godzinie jazdy, nie czuję palców.