Wpis z mikrobloga

Jesli myslicie ze spoleczenstwo poprze wykopkow w walce przeciwko zabieraniu wolnosci to poczytajcie sobie komentarze https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0265P2Dr3CEQjYKPJhUTNsjcrgHRHtSE3fsBmDmBo4epnAobP9gk6xK4sZhfqDLt4hl&id=100063893358808

Dodatkowo, mozecie znalezc tam komenatrz wojskowego "tzw. chudy byk", mozna znalezc jego sylwetke na ig (troche #kulturystyka) , ktory chce was zamykac w metalowej szafie

Polecam tematy na ludzi z wysokim iq: living off the grid, dla bardziej przecietnych: #emigracja

PS Nie przekonancie tej calej holoty, ludzi glupich, liczy sie tylko jednostka, ewent. najblizsi

#wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 14
@Tothemoon: Żyjesz w kraju, którego obywatele dają się dymać politykom na każdym kroku. I wcale nie chodzi mi tylko o partię obecnie rządzącą (choć trzeba przyznać, są wyjątkowo bezczelni), ale również o wszystkie wcześniejsze ekipy. Wykopki są jeszcze śmieszniejszą odmianą, ponieważ myślą że wrzucanie memów coś zmieni. Nie, nie zmieni.

Polacy zawsze pozwalali sobie pluć w twarz. Dorzuć do tego braki w edukacji, nieznajomość podstaw ekonomii, krótkowzroczność, brak społeczeństwa obywatelskiego.
@Tothemoon: Tak, zacznij od określania reszty społeczeństwa hołotą, potem dodaj coś o tym że kobiety mają przywileje, dalej że aborcja to morderstwo a złe lewactwo chce ci ukraść komunijny zegarek.

Na bank zdobędziesz duże poparcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
trepy


@Zoej: Trep to akurat potoczne określenia na żołnierza zawodowego, więc nie pasuje do tych co się wypowiadają, gdyż zapewne są to głównie starsi, którzy za komuny odbyli służbę i dobrze wspominają.
wiezieniu na minimum 33 dni


@Tothemoon: Piszę tutaj bo swojego komentarza już nie mogę zmodyfikować - nie to, żebym popierał ten przymus i jestem przeciwko, ale to nie jest na "minimum 33 dni". Ćwiczenia mogą trwać od bodajże 2 do 90 dni. Ile to zależy od jednostki. Sieradz sobie wziął 33 dni. We Warszawie ponoć na 14 dni brali.