Wpis z mikrobloga

Nadrabiam sobie różne twórczości i jestem w szoku, że mamy tak fajną polską produkcję w "gatunku" szpiegowsko-wywiadowczym. Mowa o "Pogranicze w Ogniu". Jeszcze nie ukończyłem wszystkich odcinków, ale to naprawdę dobrze przemyślany materiał. Jest to dosyć starszy twór, choć można obejrzeć w dobrej jakości na stronach tvp. Wiadomo, nie jest idealne, ani pod względem scenariuszowym, ani finansowym, więc przymykając oko na niektóre niedogodności techniczne jak np. wielkie wpłynięcie ORP Wicher do Gdańska (kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to jest naprawdę spoko. Oczywiście, jak ktoś preferuje jakieś pościgi, wybuchy i miliony akcji, to prawdopodobnie nie będzie dla niego choć kto wie, ale podoba mi się tutaj ta gra mózgów pomiędzy różnymi bohaterami. Może to trochę przedobrzenie z mojej strony, ze względu na fakt, że lubię kino i aktorów tamtych lat, no ale nic. Plusem w moim odczuciu jest też to, że nawiązuje do historycznych sytuacji, które faktycznie miały miejsce. No ale kto oglądał to ma swoją opinię.
#seriale #film
Pobierz okradzione - Nadrabiam sobie różne twórczości i jestem w szoku, że mamy tak fajną pol...
źródło: comment_16701919527w8uyVNDa2TJXE1lQuSLj1.jpg
  • 6