Wpis z mikrobloga

@Antlioon: nie wyobrażam sobie nie meic, zwłaszcza że na tv głównie używam bo nie mam dekodera, wstyd by mi było gości zapraszać na reklamy w jutubie kiedy siedzimy do 5 oglądając #!$%@? rzeczy
@Antlioon: PCta też da się podpiąć przez HDMI do TV na stałe, no ale jak tam uważasz. Moim zdaniem to nakładanie sztucznych ograniczeń typu do TV to tylko konsola lub wbudowany soft, a broń boże nie podpinać laptopa, bo jak to tak, przecież producent tego nie zaleca jest bezsensu. No ale co kto lubi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybher2: No tak tak. Będę specjalnie ciągnął kabel przez pół domu do TV i zostawiał PCta odpalonego żeby zaoszczędzić 20 zł/msc XDDD Możesz już szurnac baranka w ścianę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cybher2: No nie będę januszowal i się męczył, kombinował jakby to 20 zł miało zmienić moje życie xD Stać mnie to sobie kupię i mam spokój.

Tak samo film czy serial można sobie pobrać z zatoki ZA DARMO, a jednak wolę sobie wykupić netflixa i HBO i oglądać coś kiedy mi się spodoba ¯\_(ツ)_/¯
@Antlioon: no ja tam używam nie tylko do oglądania YT, ale też przeglądanie neta, gierki itd. wszystko na TV. Obok mam podpiętą też konsolę i w niczym mi to nie przeszkadza. Co do legalności to też kupuję wszystko na legalu na Steamie i GOGu, ale reklam na YT nie trawię, bo to strata czasu i skoro mam alternatywę w postaci uBlocka to używam. Zresztą nie wyobrażam sobie przeglądania internetu bez uBlocka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cybher2: No na PC też od zawsze używam ublocka. Na telefonie mam brave i youtube vanced. No a tak to tylko dla tv kupiłem to premium. Bo posiadając dwa tv to chyba najbardziej optymalne rozwiązanie. W sumie to narazie dla testu, jak się sprawdzi to pewnie przyjanuszuje i kupię przez jakieś indie za parę zł na cały rok i spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)